Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Nemocničné krídlo

Goto down 
+9
Shiver Lerisia Nidess
Saorise Aileen Donovan
Ronald Daniel Bold
Nicki Aria Dobrev
Lia Sulow
Alison Pierce
Daisy Sophie Alceen
Alice Jessica Baldwin
Admin
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Lia Sulow

Lia Sulow


Počet príspevkov : 228
Join date : 07.09.2012

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimePi november 16, 2012 2:36 pm

*Pokruti hlavou.* Nie, podme na to! *Rozhodne povie a asi po prvy krat sa usmeje.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeUt november 13, 2012 12:12 pm

Pri Merlinovi, veď hovorte! *Podíde k nej aj s knihou, pričom si mrmle opakuje to zaklínadlo a bokom švih prútika. Len nech povie, čo chcela a môžu pokračovať.*
Návrat hore Goto down
Lia Sulow

Lia Sulow


Počet príspevkov : 228
Join date : 07.09.2012

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeNe november 11, 2012 7:16 am

Ale nic.*Povie tichsie ako chcela.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSo november 10, 2012 8:17 pm

Ale? *Nadvihne obocie a so zaujmom o jej nazor na nu chvilku hladi, no potom mu do ruk vleti kniha a zacne v nej listovat* Prebudenie z bezvedomia, zahrianie tela, meranie teploty.. *Mrmle si popodnos a listuje v knihe besnivo.* Diagnosticke kuzla, tu! *Kym ozrejmi, co tym ale myslela, ocami v rychlosti prebehne stranku.*
Návrat hore Goto down
Lia Sulow

Lia Sulow


Počet príspevkov : 228
Join date : 07.09.2012

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSo november 10, 2012 7:56 am

*Pokruti hlavou.* Dobre, ale.. *Este raz prikyvne.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimePi november 09, 2012 6:35 pm

Neviem.. *Zastane v pohybe, nevie, čo ju to napadlo. Vždy bola veselá, to skôr si myslel, že sa niečo stane Pierceovej. Pozrie kolegyni do tváre.* Snáď budeme mať to šťastie a povie nám to sama. *Stočí ju zas späť k elixírom* Tu si! *Vezme do ruky dve fľaštičky, čo tam sú a a potom pribehne k nim.* Mali.. *Začne a pozrie sa na bledú Luwessovú, privrie oči a zhlboka sa nadýchne.* Mali by sme zistiť, nakoľko má poranené vnútorné orgány. Ak to je nie také vážne, podať jej niečo proti infekcii, bohvie, čím ju kto porezal a.. potom ošetriť, obviazať a tie elixíry s krvou napokon..? *Pozrie na ňu s nevyslovenou otázkou v očiach, či súhlasí. Dýcha sťažka. Položí fľaštičky na stolík vedľa jej postele. Potom vytiahne prútik a s malou nádejou ním švihne do miestnosti a zvolá.* Accio príručka prvej pomoci! Accio kniha liečebných kúziel!
Návrat hore Goto down
Lia Sulow

Lia Sulow


Počet príspevkov : 228
Join date : 07.09.2012

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimePi november 09, 2012 2:45 pm

*Trasie sa.* Neovladam,o zdravotnictve toho moc neviem. Pulz? Jasne pulz! Zatial ano..*Skusa jej pulz.* Zatial..*Doplni.* Co ju to napadlo?? *Hovori a pritom jej obvazuje vsetky zranenia.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 10:38 pm

*Keď ju tam položia a vidí, ako krváca z krku aj z brucha, po tele prejdú zimomriavky aj jemu. Nie je doktor, vrámci práce na ministerstve musel pričuchnúť aj k liečiteľstvu, ale toto? S očami vyvalenými od hrôzy pozrie na kolegyňu* U sto obrov.. *Prebehne ku skrinkám, odkiaľ vyberá všetky obväzy a gázy, čo ešte nájde* Nebolo by najmúdrejšie zobrať ju k sv. Mungovi? Ale nato nemáme možno čas.. *Dodá vzápätí.* Aj tak by sme niekoho odtiaľ mali zavolať *Povie v rýchlosti a prebehne k skrinke s elixírmi.* Ovládate nejaké kúzla na diagnostikovanie poranení? Čokoľvek?? *Spýta sa Lii Sulow, pričom sa k nej nakrátko otočí.* Do pekla, kde je ten elixír na doplnenie krvi! *Hrabe sa v skrinke s lahvičkami, obväzy už medzičasom odniesol k Luwessovej posteli* Má ešte hmatateľný pulz?
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeUt november 06, 2012 7:31 pm

*Uz sa nemohla pozerat na Emilly a jej nehybne telo. Oci sa jej naplnili slzami *Ja nemozem...*sepne a vybehne z nemocnicneho kridla.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSo november 03, 2012 5:52 pm

*Niekdo ju zachranil. Uz nebola v kuchyni.*
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSo november 03, 2012 4:22 pm

Emilly! *sepne ked ju uvidi.*
Návrat hore Goto down
Lia Sulow

Lia Sulow


Počet príspevkov : 228
Join date : 07.09.2012

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSo november 03, 2012 4:11 pm

*Tazko sa jej kraca s Emilly na rukach. Niakym zazrakom otvori dvere nemocnicneho kridla. Uvidi jej kolega a Alice.* Nasla som ju v kuchyni. Ale o tom asi viete. *Polozi ju na jednu s posteli.* Krvacanie som jej zastavila, ale neviem, ci to prezije.*Prebehnu jej telom zimomriavky.*
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSt október 31, 2012 4:11 pm

*Rychlo vbehla sem a rozrazila pritom zavrete dvere. Vedela ze tu bude profes*or .Pan profesor rychlo !! Musite ist so mnou je to vazne! Rychlo!* povedala hlasnejsie ako obvykle. V pleci citila ostru bolest z vrazenia do dveri. Slzy jej tiekli po licach co raz vecsie. Vedela ze ak rychlo nieco nespravie Emilly zomrie,*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSt október 31, 2012 3:02 pm

*Rozplakala sa.* Som hrozna kamaradka! *S placom utiekla prec do kuchyne.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSt október 31, 2012 2:30 pm

*Zvaha.* Ja.. klamala som vam. Ta ruka ma dost boli, ale ja nie som citliva a viem to predstierat. No blolo to takto.. Bola som v kniznici a uvidela som Alison, ako sleduje Lilly s Alice. A potom odisli a tak som neodolala a sledovala som ich s Alison. A oni isli do zakazaneho lesa a tam Lilly potlacila koru jedneho stromu a s ALice do nho vstupili. Ja som isla za nimi a ALison tam ostala stat. Ked som tam vstupila, bola tam miesnost. Lilly vyzerala ako zhypnotizovana a v ruke drzala knihu. Zobrala som jej ju a otvorila ju, no z tej knihy zacal vrieskat niaky krik a tak som to rychlo zavrela a nakricala na Lilly a Alice a potom som s tou knihou utiekla a bolo tam napisane varovanie, ze ak ju budeme citat, tak uplne zabudneme na ostatnych tak som sa zlakla. Lenze potom ma dohonila Lilly a zobrala mi ju a ona na mna.. akokeby sicala. Bolo to nieco velmi podobne hadiemu jazyku. A chcela som jej nieco povedat, alebo jej tu knihu aspon zobrat, ale ona mi utiekla a neviem ani kam. Velmi sa o nu bojim. No a tak som isal do rokfortu a cestou som si poranila ruku, lebo som bezala vedla takeho divneho kriku, ale nicoho som si nevsimla. Vsimla som si to az ked som vstupila do rokfortu niekoho ohladat a vtedy som zacitila bolest. Naozaj mi prepacte, ze som vam to nepovedala. V tomto momente mozno Lilly odsekla hlavu niakemu dietatku, alebo zabila sama seba! Ale to asi prehanam. *Oci jej zaplnili slzy.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimePo október 22, 2012 8:00 pm

*Vyvalí na ňu oči, keď povie, že skúšala nejaké kúzlo. Vyvalí ich aj druhýkrát, keď spoza chrbta otrčí ruku.* Nebolí? *To práveže vôbec nemusí byť dobré. Ruku jej zľahka vezme do svojej a obzrie si krvácajúce zranenie.* Aké kúzlo ste skúšali? Čo sa presne stalo?! *Spýta sa prísne, neradil by jej, aby klamala alebo niečo zamlčala. Ruku jej potom pustí a prejde k skrinkách s elixírmi, kde sa začne prehrabávať.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimePo október 22, 2012 4:12 pm

*Z hlboka sa nadychne.* Ide o.. no.. skusala som jedno kuzlo a asi som ho zle povedala a.. *Vytiahne spoza chrbta zakrvavenu ruku.* Najvzlastnejsie je, ze to vobec neboli. Necitim to.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimePo október 22, 2012 4:07 pm

*Rýchlym krokom vkráča dnu, ako prejde cez dvere, po pár krokoch zastaví a obzrie sa po celom krídle, kto ho volal a prečo.* Slečna Luwessová? Ste v poriadku? *Podíde k nej a stále sa obzerá okolo seba, či tam nie je ešte nejaký študent alebo niečo, čo by mu napovedalo, o čo ide.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimePo október 22, 2012 3:57 pm

*Povzdychla si, ked zrazu priletela Rous spat. Takze vsetci dostali odkaz! teraz uz len cakat, kym pridu.S usmevom na tvari premysla.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimePo október 22, 2012 1:40 pm

*Vstupi do miestnosti aj so svojou sovickou Rous. Je to tu pekne, ale na tom jej teraz nezalezi. Nikoho tu vsak nevidi. Potrebuje rychlu pomoc. Sadla si na jednu z posteli a cakala. Ked nikdo neprichadzal, tak sa zacala prehrabavat v taske. Nevedela najst pergament, ani nic podobne a tak vytiahla zapisnik a atrament. Vytrhla zo zapisnika kusok papiera a napisala na papierik vela krat tuto vetu:* Dufam, ze nerusim, ale potrebujem pomoc. Som v nemocnicnom kridle. Potom papierik potrhala na niekolko casti a povedala Rous:* Zaneses prosim toto profesorovy Justinovy Halliwellovy, Lie Sulowej a Denisovy Jimmy Rogersovy. Dakujem.*Usmiala sa na nu, pohladkala ju a vypustila ju von. Snad sa skoro vrati. Vobec to nie je daleko. Zadufala.*
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeNe október 21, 2012 5:24 pm

*Nikto tu nebol tak vyšla vonku.*
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSo október 13, 2012 7:19 pm

*Vbehne do nemocničného krídla dúfajúc ,že tu niekoho nájde.*Hálooo! Je tu niekde niekto?*Spýta sa zadychčane obzerajúc si túto mistnosť v ktorej už raz predtým bola.*
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeSt október 03, 2012 5:50 pm

*Išla za dievčatami. Ona vie kde á pán profesor kabinet. Ale nevyslovila to išla ž po kabinet bez slova.*
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeUt október 02, 2012 5:14 pm

*Usmiala sa a vykrocila za nimi.Bola rada ze niekto vie kde je profesorov kabinet,lebo ona to netusila.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitimeUt október 02, 2012 5:10 pm

*Já půjdu.* Řekla a vytáhla z tašky přes rameno energetické sušenky. Vždycky jich měla zásobu, tak kromě jablek a jahod. *Na, sněz ji. Je v ní čokoláda.* řekla a usmála se. *Vím, kde má pan Rogers kabinet. Zavedu vás tam.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nemocničné krídlo - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo - Stránka 9 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nemocničné krídlo
Návrat hore 
Strana 9 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: 3. Poschodie-
Prejdi na: