Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Nemocničné krídlo

Goto down 
+9
Shiver Lerisia Nidess
Saorise Aileen Donovan
Ronald Daniel Bold
Nicki Aria Dobrev
Lia Sulow
Alison Pierce
Daisy Sophie Alceen
Alice Jessica Baldwin
Admin
13 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSo jún 15, 2013 8:33 am

*Nie, žeby Sar trepala úplne od veci. Bolo mu to vtipné. Smial sa.* Vieš, Sar, ja si plne uvedomujem, čo som spravil, aj keď, vlastne som nič nespravil okrem toho, že som udržiaval tajomstvá, ale tak mi prepáč, že som normálny človek, ktorý tie tajomstvá VIE urdržať, pretože keby nie, tak by si tu už pár ľudí nevidela, teda, ak iba v dennom prorokovi ako držia tabuľku so svojim menom pripútaný železným lanom. *Uškrnul sa.* Radšej poďme Char, pretože nemám náladu počúvať človeka, ktorý mi tu nadáva a pri tom sa tvári, akoby ona v živote nič zlé neurobila. A vieš čo? Nechoď nikam. Ostaň tu hniť, ale keď sa niečo Ronovi stane a náhodou niečo horšie, hodím ti jeho kvety na jeho hrob o hlavu, aby si sa konečne spamätala. *Znovu sa uškrnul. Čo sa mu stalo? Pred pár chvíľami sa tu skoro rozplakal, no v tom mu došlo, že musí s tým bojovať a aj tak vedel, že Sar je moc za spravodlivosť a že to nenechá len tak, tak prečo by sa mal správať tak, ako on nechce? Teraz môže robiť, čo chce, veď aj tak ho pravdepodobne zavrú do Azkabanu.* Zbohom Sar. Ja len dúfam, že sa nebudeme mať stretnúť na jednom podujatí, čo sa možno stane, ak niekomu z tejto školy prepne a obesí sa. Ešte raz, zbohom. *Ani nečakal na Char a odišiel do klubovne. Len pokrútil hlavou nad Sariním rozhodnutím. Možno bola naštvaná, no aj tak nechápal, že tak rýchlo chcela zahodiť spomienky a nechať všetko uniknúť. Prešiel z tretieho poschodia do podzemia, do klubovne. Konečne mal niekde pokoj.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimePi jún 14, 2013 6:53 pm

Nemám sa hnevať? Počúvaj ma, ty mi radšej nič nehovor, pretoťe TY a tí tvoji príslušníci môžete byť radi, že som neutekala do riaditeľne. A nemyslite si, že to len tak nechám! *To nebola vyhrážka, no vyznelo to tak. Vlastne, bola to vyhrážka. No aj keby jej teraz urobili modré z neba, ona pôjde za riaditeľkou. Už hneď zajtra.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeŠt jún 13, 2013 7:39 pm

*Stále pozeral na Char. Kedže Sar bola na neho nahnevaná, prečo by si ju ON mal všímať? Aj tak mu ona nikdy neodpustí a on už nikdy nebude jej kamarát. Tak čo má robiť? Ani ho neprekvapilo, že Sar nechcela ísť za Ronom.* Bože Sar! Urážaj sa kolk chceš, hnevaj sa koľko chceš, áno, ja aj RON urobil množstvo chýb, ale teraz to ľutujeme a nehovor, že ti nikdy nebol blízky. MALA SI HO RADA! A teraz si chce určite ublížiť. Nerob to kvôli mne, možno ani kvôli nemu, ale kvôli spomienkam, ktoré ti ostanú v srdci. Keď si ublíži, bude ťa to bolieť. Veď uvidíš! *Snažil sa jej prehovoriť do srdca. Bol zvedavý, či to pomôže.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeŠt jún 13, 2013 2:58 pm

*Nevydržela to a vyběhla ven, sprintovala tak rychle, že se jí věci, lidé a místnosti, kolem kterých běžela míhali jako jedna velká, dlouhá barevná šmouha a zastavila se až na nádvoří. Tam prudce oddechovala. Když už je tu, mohla by najít Rona. Ale v tom uslyšela dětský smích. Alison se ohlédla. Liam. Nebo to není on? Utíkal někam pryč. Ali se pomalu vydala za ním. Ležel v trávě. Vyšplhala se na travnatý kopec a lehla si vedle něj. Nic neříkala, nebylo co..*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 5:51 pm

*Čo to s ňou bolo? Pred pár minútami dúfala, že si Ron na ňu spomenie, dokonca aj kvôli nemu plakala a teraz k nemu aj k Petrovi, možno aj ku Char, ktorá MOŽNO bola s nimi cítzi nenávisť. Kde sa to v nej bralo? Asi tam, kde to mala cítiť už od začiatku. Prečo bola taká slepá a nevšimla si niečo podozrivé? Predsa len, koho zabil Ron? Veď aj on s Char boli pri tom, keď NIEKTO zabil profesora, Že by to bol jeden z nich? Samozrejme. Možno aj Peter, no ten v miestnosti nebol vtedy, keď aj ona.* DOBRE ALI. *Skríkla. Akoby ona nemala toľko nervov, čo asi aj Ali. Ona bola omnoho viac naštvaná, než si vedel ktokoľvek predstaviť. Áno, Ron bol istý čas úplne divný, ale Peter? Nechcela tomu uveriť. A možno aj Char. Bolo toho na ňu moc. Zaškerila sa pri Petrovej otázke.* Popravde? Ani ma nehne. *Poslala vzdušnú "pusinku" a urobila si ešte väčšie pohodlie než predtým. Bolo jej proste všetko jedno, nezaujímala sa vôbec o nič. Vlastne, iba o jendo. O svoj hnev. Chcela, aby sa ešte väčšmi rozrastal. Tá nenávisť.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 5:44 pm

Pozeral sa na Char. Baby vzadu si nevšímal. Nechcel počúvať ich kriky, ohováračky, vyhrážania. Proste nič. Vedel dobre a aj si to uvedomoval, do čoho sa zaplietol. No potom mu to došlo. Musí s tým žiť. Aj keď mu Ali, aj Sar verili.* Fajn, povieme si to potom v klubovni. Teraz nie je vhodná chvíľa a ani vhodné prostredie. *Uškrnul sa. Naozaj, Ron bol preč. Nechcel si predstaviť, čo si môže urobiť. Niekedy bol ilný, no niekedy až priveľmi citlivý. Ako on.* Viem, že ma neznášate, ale nechcete ísť náhodou, len čistou náhodou hľadať Ronieho? 
Návrat hore Goto down
Charlotte Alexie Dargmine

Charlotte Alexie Dargmine


Počet príspevkov : 377
Join date : 03.04.2013

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 5:37 pm

Keď k nej pristúpil Peter a niečo jej povedal tak mu len v krátkosti povedala.* Potom ti to vysvetlím.... a nie nepriznám sa...teraz nie. *Zmĺkla a sledovala ich. Nakoniec sa zmohla aj na hlasné slovo:* Kde zmizol Ron? * Bolo jej to čudné skoro do nje vrazil cestou preč.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 5:30 pm

*Poslouchala. Aha. Takže.. Ron zabil. A prý jednou. Nebo i to je lež? A pak Peter. On ale nezabil. On jen byl s nimi. Ale lhal. Všichni lhali. Co byla přetvářka a co ne? A do toho Sar. Křičí. A posílá je pryč.* Sar zmlkni už..!! *Ale Ron je pryč, utíká ven a nikdo se za ním nežene. Pozdě. Teď si něco udělá, ale nikdo mu v tom nezabrání. Všichni křičí. Ali to všechno vnímá, jakoby plavala v medu. Někdo na ní mluví, někdo si jí nevšímá. On se ale jen dívá na všechny a trochu přiblble se....usmívá..? Ona se usmívá? Opravdu? A hele, Char. Neříkejte, že je také s nimi. Sar jí vyhrožuje, no Alison to přijde docela zábavné. Vlastně jí to ani nijak nepřekvapilo. Všichni věděli, že s Ronem není něco v pořádku. Tak proč se ho ona zastávala? Ale Peterovi věřila, to je pravda. Od něj to nikdo nečekal. Ani od Char. Jak nad tím přemýšlela, vlastně už ani nevěděla, jestli tu chce zůstat. Je to tu strašně divné. Chladné stěny se smršťují a smršťují a smršťují. Skoro je všechny umačkají, ale oni na sebe dál křičí. Jakoby si ani nevšímali, že brzy je to umačkají k smrti. Ale ne ty stěny. Ten křik, ty hlasy, ty hádky. Al nevěděla, jestli má odejít, stát tu anebo běžet za Ronem.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 5:28 pm

*Bola taká naštvaná, že ju vôbec netrápilo, kam išiel Ronie. Nevedela, prečo Char zareagovala zrovna hentak. No to jej bolo tiež jedno. No predsa len. Char si tam začala niečo šepkať s Petrom. Zdalo sa jej to až príliš podozrivé. Pozrela na Ali.* Si v poriadku Al? Ja, ja som toto vôbec nečakala. Je mi to hrozne ľúto. Aj keď tí dvaja by si zaslúžili kludne sedieť v Azkabane. Najmä Ronie. *Poznamenala Sar. Vedela, že kedysi mala Ali s Ronom veľmi blízky vzťah a bolo jej hrozne zo všetkých týchto udalostí a bola zvedavá, čo na to povie Ali. Čakala.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 5:21 pm

*Úžasné. Naozaj úžasné. On si tu môže vyliať srdce, pritom vlastne nič nikomu neurobil a ona, ktorá zabila profesora sa ani neprizná. Podišiel k nej.* Char, priznaj sa. Takto to ďalej nepôjde a ty to dobre vieš. *Pošepkal jej do ucha. Možno sa teraz neprizná, pretože je tu Ali, no raz bude musieť. Kde vlastne išiel Ron? Nechce to teraz riešiť. Hlavne, nech si neublíži.*
Návrat hore Goto down
Charlotte Alexie Dargmine

Charlotte Alexie Dargmine


Počet príspevkov : 377
Join date : 03.04.2013

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 4:12 pm

Asi nebolo rozumné sem chodiť... *Šeptom si povedala sama pre seba. Keď to takto Sar okomentovala bola radšej sticha. Čiže neutrálna. Peter na ňu hľadel ,ale ona mu pohľadom hovorila svoje. Bože... nemôžem...  Nevie či mu to takto vyznelo ,ale potom sa obrátila. Z jedné na druhého skákala zrakom.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 4:08 pm

*Fajn, dobre, bolo jej to jedno. Nech si Ronie beží, kam len uváži za vhodné. Bolo jej to toiž úplne jedno. Čo si myslí, že za to, že bol chorý mu odpustí za to, že niekoho zabil? No ani náhodou!* Char. Ahoj. Nehovor, že aj ty si bola s nimi, lebo vás zabijem. Ale že naozaj. *Zamračila sa.* 
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 4:04 pm

*Vzdychol si. Prepáčte, prepáčte, prepáčte. Stále mu to behalo po hlave. Cítil sa hrozne, nikto si to nevedel predstaviť. Všimol si, že Ron zdrhol.* Sar. Ja, ja... *Nezmohol sa na tú vetu. Kiež by Ali vedela, že to všetko robil kvôli tomu, vlastne kvôli nej. V ten čas bol do nej zaľúbený, no ona ho určite brala iba za kamoša a pri tom je o 3 roky staršia. Jemu by na veku nezáležalo, no možno jej áno. Zbadal Char.* Char? No, je tu hodiny, alebo skôr minúty pravdy. Tej, veľkej pravdy. *Pozrel na ňu. Snáď sa aj ona prizná.*
Návrat hore Goto down
Charlotte Alexie Dargmine

Charlotte Alexie Dargmine


Počet príspevkov : 377
Join date : 03.04.2013

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 3:58 pm

*Prechádza sa po chobe,zasa namrzená. Upočuje nejaké tie hlasy. Bolo ich trocha veľa čiže nevedela rozoznať ktorý je číj. Pomaličky sa priblíži ku dverám nemocničného krídla. Siahne na kľučku a potichu vojde dnu. Bola tam kopa ľudí. *Ahojte...* Povedala celkom potichúčky,sotva ju bolo počuť...aj pochybovala ,že ju niekto počul,ale tým sa nezaoberala a hneď pokračovala.* Čo sa tu deje ? *Zvraštila tvár.*
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 3:54 pm

*Nemo pozrel na Sarah, postavil sa prikývol jej, posledný raz v živote sa usmial na Alison a začal utekať. Nabral rýchlosť ako nikdy predtým. Hlava ho bolela, oči pálili, no jemu to bolo jedno, pretože o pár dní ho nájdu vysieť na strome pri zakázanom lese.*
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 3:50 pm

*Nie, nie, prosím nie! To nie je pravda, ale LOŽ! Peter, ani Ronie predsa nemôžu byť zlý.* Povedzte mi, že to je iba žart, iba obyčajný žart a že teraz sa na tom spoločne zasmejeme. PROSÍM! *Ako to? Veď, veď, Peter bol taký milý, po celý čas, teda, na kare pôsobil, že je znudený, no ale aj tak. Začala cítiť nenávisť. Presne tak, ako hovoril Peter.* Poviete mi aspoň prečo? NO TAK! PREČO? Vieš čo Ron? Keby si nebol chorý, tak ti poviem, aby si vypadol, aj ty Peter. VYPADNI! *Nakričala na neho a ukázal ruku smerom na dvere, východ z Nemocničného krídla.*  
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 3:40 pm

*Plácol sa do čela. Čo teraz? Už niet cesta späť. Prizná sa. Hneď teraz!* Viem, že ma teraz budete nenávidieť, no vlastne vy ste ma nenávideli už dlho. Síce som nikoho nezabil, narozdiel od Rona, no aj ja som patril do tej skupiny ľudí. Ja, ja neviem, čo na to ďalej povedať. Keď som sa medzi nich pridal, mal som hrozne zlé obdobie, bol som nešťastne zaľúbený a spomínal som na detstvo a proste ma to všetko zmanipulovalo a zmenil som sa. Uvedomujem si, že ma teraz nenávidíte, no ja som sa už musel priznať. Nemohol som to v sebe viac dusiť. *Rozplakal sa, pretože už neudržal emócie. Otočil sa na Ali.* Bola si mi vždy oporou, aj ja som sa snažil byť tebe. Ver mi, všetko mi došlo pri kare, no to bolo neskoro. Vždy som ťa mal rád a uvedomujem si tak isto, že ty ma už teraz nenávidíš. Nežiadam ťa o odpustenie a nikdy nebudem. Len sa ti chcem ospravedlniť. *Nikdy nebol takýto. Bol citlivý, no nie až takto.* 
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 3:23 pm

Zabil som človeka, to sa stalo.. Aj keď tomu nemôžem uveriť, je to pravda. *Objal si kolená a nervózne sa začal pohupovať zo strany na stranu. Potom pozrel opatrne na Sarah a bolo pozorovateľné, že plače. Hanbil sa za to, veď je chlap!*
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeSt jún 12, 2013 3:17 pm

*Počúvala všetkých, čo hovorili.* Ronie, takto nesmieš hovoriť! * No potom počúvala Petra. Čo asi tak chcel povedať? Jeden čas mala pocit, že už to dá zo seba, no zas sa zopakoval. Čo asi tak chcel povedať? Nemala tušenia. No ona neodíte dovtedy, kým sa to nedozvie. V takýchto veciach bola až príliš tvrdohlavá a nepotrebovala a ani sa nechcela zmeniť. Moment. Ronie hovoril, že je zlý a Peter mu na to povedal "Ronie..."  ... a potom sa chcel priznať? Proste chcel niečo povedať. Rozmýšľala nad tým. Čo ak má Ronie niečo spoločné s Petrom, o čom by mal niekto vedieť?* HEJ! Čo ste vy dvaja spravili? *Neverila Roniemu, že by niekoho zabil. Ale čo ak hovorila Ali pravdu? Prekrížila si ruky a vzala zo šuflíka pero, začala ho žužlať, no pritom stále rozmýšľala.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeUt jún 11, 2013 7:05 pm

*Počúval Rona. ON SI SPOMENUL! Samozrejme, že chcel povedaž Ali, Sar a všetkým ostatným pravdu, no predsa nie teraz a určite nie pri takejto príležitosti.* Ron... *Musí to povedať. Musí to dať zo seba von a konečne sa priznať.* ...asi by som vám mal niečo povedať. *Zhlboka sa nadýchol.* Chcel som vám niečo povedať, už dávno... *Nedostane to zo seba. On nemôže.*
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimePo jún 10, 2013 4:05 pm

Aha.. *Usmial sa. Keď Sarah začala plakať, Ron dostal výčitky. Bol na seba naštvaný, že si nič viac nepamätá, ale.. Mala by pochopiť, že Alison pozná úplne odzačiatku. Od malého dieťaťa. Bolo celkom logické, že si spomenul práve pri Alison. Veď zrovna ona sa stala jeho prvou a poslednou láskou, aj keď medzitým bol s iným dievčaťom, no nemohol si spomenúť na jej meno. Ani si nevedel predstaviť ako vyzerala.* Je mi to ľúto Sarah, ale.. Nič viac - si - nepamätám. *Rozprával potichu a vetu rozprával po kúskoch. Pozrel na svoj prútik a v tom dostal ďalšie obrázky, no boli bolestivé. Chytil sa za hlavu, postavil sa a začal kričať od bolesti. V tom spadol na zem ako vrece zemiakov a zvíjal sa v krči. Nič nevnímal, v hlave sa mu premietali iba hrôzostrašné scény a on ich nemohol zastaviť. Spomenul si na svoju minulosť - tú zlú minulosť. Po pár minútach krče skončili a on nehybne ležal na zemi. Srdce mu bilo ako zvon a Ronovi tiekli krvavé slzy po lícach. Tvár mal bledú ako stena a v očiach mu bolo vidieť strach.* Tie - sny - boli - skutočné. Ja - Ja.. Bol som vodcom smrťožrútov, zabil som... Bol som zlý.. Ja tomu nechápem. Ako - som - len - mohol - zabiť - nevinného- človeka?! *Hľadel veľkými očami, podliatymi krvou na Alison. Všetci ho teraz budú nenávidieť za to, čo napáchal, čo spravil. Chcel zomrieť. Áno! Smrť! To bude najlepšie. Zabiť sa.. Hľadel na nôž ležiaci na neďalekom stolíku. Mal sto chutí postaviť sa, utekať k nemu a podrezať si žily. No, čo by potom povedala jeho Alison? - Si zbabelec! Namiesto toho, aby si sa postavil trestu čelom, si sa zabil! .. Ron odvrátil pohľad na prach na svojom nočnom stolíku. Zrazu mu prišiel taký zaujímavý. Veď v Azkabane ho bude dosť, keď sa tam dostane.* Som... Veľmi zlý.. Človek...
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimePo jún 10, 2013 3:45 pm

*ČO? On si ju nepamätá? Skrčila si nohy, objala si ich rukami a hlavu si pložila na ne. Znova plakala. Zdalo sa jej to nefér. Fajn, nech si nepamätá! Ale ako...? Ako si to nemôže pamätať? To, to všetko.... Tiež ju trochu zarazila Ronova otázka, no ona nebude odpovedať, Bola naštvaná, aj keď nemala. On predsa nemohol za to, že stratil pamäť, alebo?* Hm... *To bolo asi jediné, na čo sa teraz zmohla. Nevládala a ani nechcela nič hovoriť.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimePo jún 10, 2013 3:39 pm

*Bol rád, že ho Alison objala. Aspoň v niečom mal istotu. Ronie, ak si nespomenieš...! Teraz sa z toho všetkého ľahko vyvlečie. Stratiť pamäť. to by aj on bral. Zabudnúť, že sa stal jedným zo zlých. Keď sa to ľudia dozvedia, už možno nikdy nepocíti Alinino objatie. Zarazila ho Ronova otázka.* My? No teda, okrem priateľstva nič. Teda, aspoň o tom neviem. *Pozrel sa na Ali a pritom sa zasmial. Oni dvaja a spolu? Možno kedysi by to chcel, ale teraz? Mal by ešte väčšie výčitky, pritom teraz ani by ani nemohli spolu byť.* Ron. Čo to hovoríš? Ali je predsa budúca profesorka. už len kvôli tomu by to nešlo. *Znova sa zasmial. Fakt mu to prišlo vtipné, aj keď vlastne ani nebolo.*
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeNe jún 09, 2013 9:08 pm

Ehm.. Sarah... Prepáč, ale.. Spomenul som si iba na city k Alison... Aa potom tu je ešte ten sen... Bol taký skutočný. Dúfam, že som naozaj nebol taký ako v tom sne. *Sledoval ostatných. Potom pozrel na Petra a na Alison. Žil v domnienke, že spolu niečo majú a jeho JA mu nedovolilo sa na to nespýtať.* Vy.. Dvaja... Máte niečo spolu?
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitimeNe jún 09, 2013 5:00 pm

*Malú chvíločku cítila nenávisť. Obrovskú nenávisť, ktorej skoro podľahla. Nenávidela Ali aj Ronieho. Prečo si spomenul iba na Ali a na ňu nie? Stále jej to vŕtalo v hlave. Zbadala, že prišiel aj Peter. Uľavilo sa jej, že tam nebola sama, na ktorú si Ron asi nepamätal.* Ahoj Pete. Som rada, že si tu. *Usmiala sa a pozerala na Rona. Keď nad tým však prozmýšľala, mala by bať rada, že si aspoň na niečo spomenul. Možno práve to je cesta k tomu, aby si spomenul na všetko. Pevne v to dúfala. Ronie, ty si musíš spomenúť! Stále si hovorila v hlave.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nemocničné krídlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocničné krídlo   Nemocničné krídlo I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nemocničné krídlo
Návrat hore 
Strana 1 z 10Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: 3. Poschodie-
Prejdi na: