Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Študovňa

Goto down 
+5
Daisy Sophie Alceen
Alice Jessica Baldwin
Alison Pierce
Nicki Aria Dobrev
Admin
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 4:37 pm

*Ne, uteklo to hrozně rychle!! Už se těším, jak se převlíknu!! A jak to vlastně bude probíhat?? řekla a vyšla ze studovny
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 4:30 pm

*Tak jdeme někam ven. *Řekla a zamířila k východu. *Věřila bys, že zítra už je helloween?*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 4:07 pm

*Usmála se, no problem. No, já nevím, co třeba někam ven?? Je tam docela hezky, nemyslíš?? nebo bys radši zůstala vevnitř?? Mně je to fuk, hlavně, že se projdeme a pokecáme.*
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 2:09 pm

*Tak a mam to. *Řekla Nicki, když dopsala poslední slovo. Pergamen i brko dala zpátky do tašky. Vyndala pití a napila se. Tenhle úkol jí dal hodně zabrat, ale co teprve úkol z astronomie, který jí teprve čeká. *Díky Ali, že si mi pomohla. *Usmála se a tašku si dala přes rameno. *takže kam půjdeme teď? *Zeptala se jí a čekala, až jí Ali odpoví.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 11:21 am

*Tak ok. Jdeme na to. Musíš začít úvodem. Proti čemu se používá, k čemu je dobrý. Pak přísadama. Pak postup a nakonec varování proti nadměrnému použití. Jasný? zamrká na ní*
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 11:18 am

*Trochu se na ní zašklebí. *Já nemám ještě vůbec nic.* Usměje se a potom si vytáhne čistý pergamen a brko.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 11:14 am

*Eh, jasně, trochu zaskočená a trochu vyvedená z míry její výřečností. Ok, jdem se na to teda podívat. odkašle si a řekne: Tak ukaž, co už máš??
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 11:12 am

*Jenom mi je divný, že Emilly si s tebou normálně podívá, ale vždy když jsem s tebou já tak řekne nanejvýš jedno slovo. Má proti mně něco? Nebo já to nechápu. Ale tak nebudeme jí řešit, až bude něco potřebovat tak přijde. *Usmála se na Alison. *Pomůžeš mi teda na ten úkol z Elixírů? *Zeptala se a čekala co Alison řekne.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 11:04 am

*Překvapeně zamžikala, nechápala, co by měla tajit. Prosím?? Co bych měla tajit?? Protože jestli máš nějaký podezření... Řekni mi to.
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 11:02 am

*Aha no. *Nicki se pobaveně zasmála. *Já bych to ve vesmíru nevydržela. Vždyť je tam strašná nuda. Teda aspoň podle mně. *Obal od tyčinky hodila do batohu. Poté si vzpomněla, že tu byla Emilly a tázavě se Alison zeptala. *Netajíte přede mnou nic, že ne? Protože bylo divný jak Emilly rychle zmizela.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 10:21 am

*Vezme sešit. Hm.. Jo, ten mám. Napsala jsem mu tam hotovej sloh. Podle mě mimozemšťani určitě jsou. Protože, řekla, když je prý vesmír nekonečný, tak by byla velká náhoda, kdyby jsme tu byli sami, ne?? Dořekla a doufala, že to nevyznělo moc nudně nebo tak něco. Chm.. Představ si to. Třeba..no..já .. ráda bych také jela do vesmíru, víš?? Teda...možná. Nevím. Musí do být nádhera. Nepopsatelná krása. Kterou i když ji vyfotíš, nikdy nebude tak krásná, jako když ji sama zažiješ. Chtěla bych to zažít.. řekla zamyšleně. Trochu se nechala unést. Ale co. V očích se ji zračil lesk, skoro by v nich dal vidět i ten vesmír, o kterém přemýšlela, ten, který jí odváděl od reality. Tam vždycky utíkala, když ..to přišlo. A ONO je to zase tady... Zatřepala hlavou a do tváří se jí nahrnula krev. V tom si všimla Emily. Ahoj!! Zavolala na ni, ale bylo už moc pozdě. Em byla pryč.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 10:15 am

*Vosla do studovne a uvidela tam Alison s Nicki. Nechcela ich vyrusit a tak velmi potichu, aby ju nepoculi presla na druhu stranu studovne, kde ju nemohli vidiet. Vytiahla si knizku z elixirov a citala. Ked docitala prvu stranku povedala si:* Necham ich tam. Nechcem im pokazit priatelstvo. Uz aj tak som otravna, no urcite neurobim uz druhy krat taku scenu, ako na herbologii.. Mam taky pocit, ze Nicki ma nema rada. Urcite sa boji, ze jej zoberem Alison.. Mala by som si najst niaku kamaratku, kludne aj kamarata.. *Rozhodla sa, ze kamaratov si najde skor niekde inde, nez v studovny a tak sa postavila isla ku dveram, zakricala na Alis a Nicki:* Ahojte! *Velmi veselo to na nych zakricala, usmiala sa a necakala na ich dpovede, lebo ich nechcela moc vyrusit a odisla zo studovne.*
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 9:42 am

*No něco o těch mimozemšťanech. Jestli si myslíme, že existují a vysvětlit proč si to myslíme. *Odpoví krátce. Vytáhne sešit, kde měla zapsaný zadání úkolu a podala ho Alison.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 9:39 am

*Zamyslí se. Co máš na astronomii? Co tam bylo za úkoly??* usměje se jen krátce, protože nechce mluvit s plnou pusou. Všimla se jejích nohou na stole. No co, pomyslela si. Aspoň, že se uvolnila. Usměje se vduchu.*
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 9:37 am

*Rozbalila si tyčinku a z tašky vytáhla nesycenou vodu. Napila se a nabídla Nicki. *Tak já nevím. Já ještě nemam úkoly na Elixíry a na Astronomii. *Usmála se na Ali a nohy si položila na stůl a ukousla si další kus sušenky. Bylo jí jedno co si o tom kdo bude myslet.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 9:31 am

*Uf...jo díky. Usmála se. Jí na to složeních u jídel většinou ani tak nezáleželo. Ale dala si moc ráda. Tak, co budeme dělat?? řekla a zakousla se do tyčinky. Mě teda nic moc nenapadá. Úkoly mám hotový. Co ty?? Nechceš s něčím pomoct?? zeptala se a polkla.*
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 9:29 am

*Vyšli v pohodě po schodech.teda aspoň Nicki vyšla v pohodě. Sedla si do křesla vedle Nicki a z tašky vytáhla dvě celo-zrné tyčinky. prohlédla si složení. Podívala se na Nicki a nabídla jí. *Chceš taky? Nejsou tam skoro žádné tuky. *Usmála se a čekala jak Ali odpoví, teda jestli vůbec odpoví.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimeSo september 22, 2012 9:23 am

*Když obě dvě vyšli po schodech do studovny, Ali ztěžka dýchala. Uf...tyhle..tyhle schody...uf..mě jednou..zabijou! Řekla a vpadla do křesla. Podívala se na Nicki, té schody očividně nedělali žádný problém. Nebo to uměla dobře maskovat. Ale o tom teď nechtěla přemýšlet. prostě se soustředila na dýchání. Uf...vydechla ještě naposledy a pak se trochu upravila, protože nechtěla před Nicki vypadat jak vidlák, nebo jak to její máma vždycky říkala.
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimePi september 21, 2012 6:27 pm

*Ahojky, taky už půjdu* řekla a a vyšla ze studovny
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimePi september 21, 2012 6:21 pm

*Usmiala sa aj ona a na otazku sa zacervenala a povedala:* Nie, dakujem. Ja asi uz pojdem spat, lebo som unavena. Tak ahoj a este raz dakujem.*Povedala, usmiala sa a vysla po schodoch do dievcenskych spalni.*.
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimePi september 21, 2012 6:07 pm

*A víš, že ani nevím??* usmála se. *A nechceš půjčit kapesníčky?? Aby sis osušila zbytek slz* nabídla jí.
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimePi september 21, 2012 6:07 pm

*Vešla do studovny, ale když uviděla Emilly a Alison jak se objímají, tak se zase otočila a vyšla ze studovny. Ani neví proč, ale asi by jim měla nechat soukromí. Na chodbě se usmála a šla do knihovny.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimePi september 21, 2012 6:01 pm

*Zasmiala sa a povedala:* Hm.. ty si bola na Herbologii? Mali sme niaku Domacu? *Usmiala sa.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimePi september 21, 2012 5:57 pm

Trochu ji překvapilo, že ji objala, ale nakonec ji ten stisk opětovala. *Tak, a už je to vpořádku. když nejde o život, nejde o nic*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitimePi september 21, 2012 5:56 pm

*Bola Alison nesmierne vdacna. Nevedela, co jej na to povedat a tak sa jednoducho len usmiala, no nakoneic povedala:* Dakujem, naozaj dakujem.*Usmiala sa na Alison a urobila nieco, co nikomu z rokfortu este nie, objala ju.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Študovňa - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študovňa   Študovňa - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Študovňa
Návrat hore 
Strana 5 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: 5. poschodie-
Prejdi na: