Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Nádvorie Viaduktu

Goto down 
+2
Daisy Sophie Alceen
Admin
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nádvorie Viaduktu   Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 I_icon_minitimeSo október 27, 2012 6:01 pm

*Usudi, ze Lilly ma pravdu.* Poznam. Stava sa mi to casto. *Zyvne si.*
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nádvorie Viaduktu   Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 I_icon_minitimeSo október 27, 2012 5:58 pm

Nechaj to už tak.*Povie a usmeje sa na Emilly. A dopovie.*Ja sa po škole tentoraz len tak túlam nemám čo robiť. To snáď poznáš. A ani ja som tu nikdy nebola a ani somt u ešte nevkročila. Dnes je to prvý krát.*Povie a šibalsky sa usmeje.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nádvorie Viaduktu   Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 I_icon_minitimeSo október 27, 2012 5:56 pm

Toto nebolo zviera.. Bolo to nieco ine.. *Pokruti hlavou a pokracuje.* Hm.. Nikdy som tu nebola, tak som sa tu chcela ist pozriet. Co ty? *Zmurkne.*
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nádvorie Viaduktu   Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 I_icon_minitimeSo október 27, 2012 5:54 pm

Nič si z toho nerob. To sa tu asi stáva možno nejaké zvieratko.*Povie a milo sa usmeje.*Čo tu robíš?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nádvorie Viaduktu   Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 I_icon_minitimeSo október 27, 2012 5:46 pm

*Usmeje sa.* Ahoj! Mne? No nic.. Zapocula som nejaky zvuk, ale to si nemohla byt ty.. bolo to nieco ine.. *Zakusne si do pery.*
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nádvorie Viaduktu   Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 I_icon_minitimeSo október 27, 2012 5:27 pm

*Prišla až tu. Radšej sa trocha obliekla lebo hovorili jej kamarátky ,že je tu zime. Trocha sa usmiala keď uvidela nejakú sediacu siluetu človeka. Nudila sa tak sa pomaličky približovala a čím viac bola pri tom človekovi tím bola istejšia.*Ahoj!*Povedala hlasno keď si bola celkom istá ,že je to Emilly. Usmiala sa a zababušila sa do vesty. Pozrela na Emilly ,ktorá vyzerala nejako prestrašene tak sa jej pomaličky spýta.*Čo sa deje?*Nevediac čo povedať iba si k neh prisadne.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nádvorie Viaduktu   Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 I_icon_minitimeSo október 27, 2012 5:18 pm

*Prechadzala sa po viaduktu. Sadla si na lavicku. Vitiahla si ceruzku a pregament. Zacala si carbat obrazky vsetkeho druhu na ruku. Zapocula suchotanie. Zeby to bol vietor? Alebo niaky tvor? Co to bolo?? Zacala sa strachovat.*
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 60
Join date : 19.03.2012

Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Nádvorie Viaduktu   Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 I_icon_minitimeSo september 01, 2012 9:19 pm

Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 1000px10
Je to taká stupná brána do rokfortu. Pred tým však musíte préjť Viaduktom, ktorým sa priváža pytná voda do Rokfortu. Je to také malé námestíčko, s lavičkami, na okraji a smozrejme po bokoch sa nachádza alejová arkáda. Dostanete sa sem z okolia orkofrtu, z prístavu, z recepčnej hally, alebo zo vstupnej haly.

Prejsť do Okolia rokfortu

Prejsť do vstupnej haly

prejsť do recepčnej haly

Prejsť do prístavu

Prejsť na Quad




Návrat hore Goto down
https://velkasien.slovakforum.net
Sponsored content





Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nádvorie Viaduktu   Nádvorie Viaduktu - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nádvorie Viaduktu
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Premienajúce nádvorie

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: Prízemie-
Prejdi na: