Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Prístav

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 60
Join date : 19.03.2012

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Prístav   Prístav I_icon_minitimeSo september 01, 2012 8:52 pm

Prístav Dh2_bo11
Obrovské prístavisko, nachádzajúce sa na okraji jazera, dá sa sem dotať z hodinového námestia. JE to vstupné misto pre prvákov, ktorý po prvý krát vstupujú do rokfortu. ďalej sa tu dá odpočívať člnkovaní po jazere, avšak iba z dozorom nad 15 rokov alebo niektorým z učiteľom.

Prejsť na nádvorie viaduktu

Prejsť do podzemia

Prejsť na Quad



Návrat hore Goto down
https://velkasien.slovakforum.net
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeNe júl 14, 2013 1:25 pm

*Rozhodla sa, že sa pôjde prejsť niekam, kde ešte nebola. Vyšla teda z klubovne celá pripravená objavovať nové miesta a nové veci. V tom si vlastne uvedomila, že nemusí chodiť ani tak ďaleko. Veď tu v podzemí je mnoho miest, ktoré ešte neobjavila. Napríklad tu bol prístav. Rozhodla sa ísť tam. Prešla cez jedny dvere a cez malú chodbu, až došla na to miesto. Bolo také tmavé a ani nie moc veľké, no za to krásne. Breh bol vytvorený do tvaru U. Okolo boli postavené lavičky, ale nebolo ich tam moc. Iba pár. V strede bolo jedno obrovské okno, odkiaľ viedli aj dve mini schodištia k lodiam. Pri behu bola pristavená iba jedna lodička. Ona si sadla iba na jedno schodište a len tak nad niečim rozmýšľala.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeNe júl 14, 2013 1:31 pm

*Rozhodla sa ísť do prístavu. Nie žeby tam bolo niečo konkrétne.. ale chcela sa tam ísť pozrieť.. možno si aj zaplávať .. ak by sa dalo. Ešte nikdy v prístave nebola. Nevidela ani more.. a ani sa neviezla na lodi. Chcela konečne uvidieť to .. o čom všetci tak rozprávali. Prešla cez chodbu. Nič ostatné nevnímala.. Chcela len premýšľať.. a pri tom sa pozerať na vodu. Už bola pri schodišti. Niečo ju zarazilo. Uvidela dievča.. Dievča sediace na schodoch. Podišla bližšie.. Zľahka sa dotkla jej pleca.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeNe júl 14, 2013 1:38 pm

*Premýšľala o tom, ako sem niekedy zavedie kamošov, aj Jerra. Vyzeralo to tu, akoby tu nikto už hodne, ale naozaj hodne dlho nebol. Počula nejaké zvuky, ako kroky, ale nevenovala tomu príliš veľkú pozornosť. No potom sa jej niekto dotkol pleca. Zľakla sa a otočila sa smerom dozadu.* PREBOHA!!! *V tom zistila, že to bola Kris. Najradšej by ju zabila. Postavila sa.* KRIS! Tak ty ma budeš strašiť?! Nabudúce nech ti to ani nenapadne! *Kričala na ňu, akoby Kris bola nejaký pes, alebo dačo. Ale akoby ju nemohla normálne pozdraviť. Nie. Ona ju musela vystrašiť. Zostala tam len tak stáť a dívala sa na Kris úplne nenávistným pohľadom.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeNe júl 14, 2013 1:59 pm

*Dievča sa otočilo a ona uvidela že je to Sar. Začala na ňu jačať. Je pomätená či čo? pomyslela si a v duchu sa usmiala. Sar sa postavila a znova začala kričať. Zamračila sa a sledovala ako na ňu ziape. Prebodávala ju pohľadom.. no jej to nevadilo. Po hodnej chvíli sa začala nekontrolovateľne smiať.* Fúú... ah... však ... hehheheh... nezabila .. ehhh .. hihihi.. nezabila som ťa ... fúú .. hheheheheh.. mala.. hehe.. mala si sa vidieť .. hihihih ako vyzeráš.. hehehehehihi.. eh.. * začala sa smiať ešte viac. Už ju začalo bolieť aj brucho a tak si ho chytila rukou. Chcela si ľahnúť na zem a šúľať sa od smiechu.. no nedokázala si ani sadnúť.. tobôž nie si ľahnúť. Strašne sa smiala a nemohla prestať.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeNe júl 14, 2013 3:50 pm

*Zamračila sa. Tej Kris šibe viac, než mne a to je čo povedať.. A veru mala pravdu. Ona takáto nebola, hlavne nie teraz. Nechápala, čo bolo na tom také vtipné.* Hahaha, to bolo fakt vtipné. Nemôžem sa prestať smiať. *Nadvihla obočie. Čo sa jej na nej zdalo také iné...* Ty si sa ostrihala? *Ešte nechápavejšie na ňu pozrela. Veď mala také nádherné vlasy, prečo si ich dala ostrihať? Síce je pravda, že aj ona nad tým už uvažovala, ale nebude riskovať, že bude vyzerať ešte viac ako idiot než teraz.* Ja, no, proste prepáč, že som na teba tak vyhúkla. Nikoho by som tu neočakávala nikdy a nie hlavne teraz, keď sem prišiel asi prvý človek a posledných 100 rokov. *Zasmiala sa a posadila sa späť na shcoidsko a potľapkala po mieste hneď vedľa nej, aby si prisadla aj Kris.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimePo júl 15, 2013 8:51 am

*Smiala sa.. no keď uvidela výraz Sar.. tak sa snažila držať svoj smiech na uzde.. aj keď jej vždy ešte trhalo kútikmi.* Tak prepáč .. že som ťa vystrašila.. dostala si infarkt ??.. nie .. tak nieje čo riešiť. * Usmiala sa. Bože.. však neumrela.. tak čo rieši? ?... Pomyslela si s pobavením* Ehh.. čo ? .. hej .. ostrihala som sa.. zmena je život.. a snažím sa byť veselšia.. tak ako si povedala.. treba sa cez to preniesť.. a myslím.. že ak sa zmením.. bude to len lepšie.. a vlasy dorastú .. nie ?* znova sa usmiala.*To nevadí.. ale budeš si zrejme musieť zvykať .. toto totiž robím každému....* zachichotala sa. *Ale na teba si dám pozor.. neboj sa.. už ti to robiť nebudem. Fakt ? 100 rokov tu nikto nebol ?? .. fíha .. Ja som iba chcela
vedieť ako to tu vyzerá.. každý mukel hovoril.. že v prístavoch je krásne.. a zrejme mali pravdu
* poobzerala sa tu a sadla si vedľa Sar.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimePo júl 15, 2013 9:01 am

*Zasmiala sa. Nechápala, že to je tá Kris, ktorú prenedávnom spoznala. Vidno, že si vzala príklad, ktorý jej dala.* V pohode. Náhodou ti to sekne. *Znova sa na ňu pozrela. Bolo jej to také čudné, ale ona si časom zvykne, snáď.* Áno, zmena je život. *Súhlasila s ňou. Nevedela, čo to s ňou bolo, no dnes mala akúsi čudnú náladu.* Prepáč, že som taká, ja len, dnes asi nie som vo svojej forme. *Teraz nebola taká, ako v ten večer, keď Kris spoznala. Taká sebavedomá a priateľská a teraz polovicu z toho, čo obi dve hovorili ani nevnímala.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimePo júl 15, 2013 3:30 pm

*To my nemusíš hovoriť.. viem že my to sekne* uškrnula sa a zasmiala. *Ale nie.. * usmiala sa. Pozerala sa na vodu. Na maličkú loďku.. ktorá sa sem tam pohybovala na hladine... na breh..*Zmena je život.. a ja sa snažím zmeniť od základov.. už nechcem byť to smutné.. utiahnuté dievča.. ja potrebujem zmenu.. a toto je pravdepodobne prvý krok.* ukázala na svoje krátke vlasy.. rozježené do každej strany.*Ale neboj.. to bude možno počasím.. alebo možno frajerom.. kedy si s ním bola naposledy?* opýtala sa. Nechcela byť zvedavá.. chcela ju len rozveseliť.. aj keď nevedela .. že či jej frajer bude dobrá cesta. Len nech to nevezme zle. Trpko si pomyslela.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimePo júl 15, 2013 3:39 pm

*Zasmiala sa. Náhodou jej to totálne seklo, aj keď ti dlhé vlasy....Povzdychla si.* Ver či nie, moc dlho ti to trvať nebude. Mne to netrvalo ani týždeň a bola som celkom iný človek. Neboj, budeš aj ty. Náješ si veľa, veľa kamošov, ktorí ťa buúd mať radi. Teda, minimálne mňa už máš. *Usmiala sa a objala ju. Bola rada, že ju tu má, aj keď sa moc ldho nepoznali, mala zdanie, že sú dobré a aj budú dobré kamarátky.* No, nevideli sme sa už dlho, ale myslím, že sme v poslednom čase dosť zažili a nemali sme moc času sa stretnúť. *Zatíňala slzy, ktoré sa jej tlačili do očí. koľko to bolo? Minimálne 2-3 týždne. To je moc na to, že spia pod jednou strechou.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimePo júl 15, 2013 3:49 pm

* Tak to dúfam.. jéé .. iba týždeň ???.. nóóó v to tiež dúfam.. že si nájdem kamošov.. a som veľmi šťastná že ťa mám.* Bola trocha prekvapená keď ju Sar objala. No potom bola šťastná.. Sar má veľmi rada.. aj keď sa spoznali iba pred tromi dňami.*Tak to je fakt škoda.. mali by ste sa stretnúť.. ak ste sa nevideli už dlho.. ale neboj ... pokúsim sa to zariadiť.. ak sa s ním stretnem v klubovni.. alebo niekde.. prinesiem ho za tebou.. alebo teda aspoň mu poviem kde si.. ale dúfam.. že to nebudem musieť urobiť a stretnete sa normálne..* žmurkla na ňu. Nevedela či chápe to čo jej povedala pretože niekedy rozprávala ako totálny šialenec a nedalo sa jej vôbec rozumieť.. Dúfam že keď tu budem dostatočne dlhú dobu.. ľudia.. teda čarodejníci pochopia.. význam mojich slov.*  
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimePo júl 15, 2013 4:00 pm

*Usmiala sa.* Ďakujem Kris. *Poďakovala jej. A Kris mala v jednej strane aj pravdu. Ak by bola taká milá a zavolala jej by ho niekedy. Hrozne by ho chcela vidieť.* Kris, si úžasná. *Naozaj sa zmenila. Už teraz. Bola v nej vidieť tá zmena.* Áno, snáď ťa nebudeme potrebovať, ale aj tak vďaka. Vieš, hrozne mi chýba a proste už neviem, čo ďalej... *Vyspovedala sa jej. Tak mu chce všetko povedať, čo sa stalo a čo sa v nej deje, ale nejde to, keď on tu nie je.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimePo júl 15, 2013 4:09 pm

*Prosím neďakuj.. to je samozrejmosť.* zasmiala sa a potľapkala ju po pleci.*Týý vole.. ak som ja úžasná... čo si potom ty ??.. mega, super, milá, dobrá,pekná..* Vyratúvala by toho ešte viac.. ale to by zabralo aj týždeň.*Bola by som šťastná keby ste ma nepotrebovali.. a stretli by ste sa sami od seba.. ale ja ti prisahám.. ak ho stretnem.. tak ho prinesiem k tebe.. nechcem aby si bola smutná.. nemám to rada ak je moja najlepšia kamarátka smutná.. ale .. ak ho mám nájsť.. potrebujem jeho popis výzoru..*Povedala. Nechcela.. aby to znelo tak.. že sa dožaduje jeho popisu.. ale proste ak by ho stretla potrebuje vedieť ako vyzerá..*Nejde o nič konkrétne.. len.. nebudem ti nosiť každého a jedného chlapca z Rokfortu* smutne sa usmiala.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimePo júl 15, 2013 4:19 pm

*Akože nemá za čo ďakovať? Samozrejme, že má.* Mám ti za čo ďakovať. A nemenuj tu moje falošné vlastnosti. *Poslednú vetu myslela naozaj úprimne. Ona nepotrebuje počúvať, že je úžasná a krásna, keď to tak nebolo. Cítila sa trápne.* Kris, to nehovor. *Zvláštne sa uškrnula. Nechcela toto počúvať.* Nemáš čo na ňom vedieť. Jemne kučeravý blonďák. Asi jediný taký z vašej falukty. *Zasmiala sa. Naozaj tam asi nikto okrem Dais nebol blonďavý, aspoň čo ona videla na vlastné oči.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeUt júl 16, 2013 8:39 am

*Zamračila sa.*Nemáš my za čo ďakovať.. to si píš... a aké falošné vlastnosti??? .. to nieje žiadne klamstvo.. ale pravda.* Nechápala.. prečo si to nechce priznať.. všetko čo vymenovala bola pravda..*Dobre.. kučeravý.. blond.. ak niekoho takého stretnem.. dám ti vedieť.*Povedala a žmurkla na ňu.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeUt júl 16, 2013 8:59 am

*Uškrnula sa. To, čo hovorila Kris, nebola pravda, ale to bolo jedno.* Naozaj sa s tebou nechcem hádať, čo je podla mňa pravda a čo nie je. Lebo evidetne máme iné názory. *Zasmiala sa a ďukla ju súrodenecky do pleca.* Vieš čo? Kašli na to. Myslím, že sa čoskoro stretneme aj bez tvojej pomoci. Keby som niečo potrebovala, dám ti vedieť. *Usmiala sa a v tom jej padla do oka tá loďka. V tom ju niečo napadlo.* Kris, nepôjdeme sa previezť? Ja už mám 15, takže máš doprovod. *Vstala zo schodišťa a išla si prehliadnuť jednu, tú bližšiu loďku. Prehliadala si ju pomaly a veľmi presne. Nič jej nebolo. A keby aj, zistili by to, keď vyplávajú.* Ideš? *S istotou sa jej opýtala a sadla si do loďky. Bola pripravená vyštartovať.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeUt júl 16, 2013 9:41 am

*Pozri sa.. ja si stojím za svojím.. a keď ti poviem že je to pravda tak je* povedala a usmiala sa.* Ja len dúfam že sa stretnete... aby si bola šťastná.* Povedala a zrak jej padol na oblohu.*Jasné že váhaš !!... poďme hneď teraz ! ... * celá natešená vyskočila a rútila sa za loďkou.. Sar už chcela vyštartovať. Rýchlo naskočila na loď a sadla si vedľa Sar. Bola celá natešená.*  
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeUt júl 16, 2013 10:23 am

Nepozrem sa!!! Nie, ty sedíš. *Zasmiala sa a skoro prevrátila čln. Nechápala, prečo si to o nej myslí, ale nechala to tak. Bude mať nejakú obdivovateľku ( :DD ). Bola rada, že Kris ide s ňou* Super, tak nasadaj! *ťapla po druhom sedadle na loďke, aby si tam Kris sadla. vytiahla tie dlhé palice (neviem,ako sa to volá) a jednu podala Kris.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeSt júl 17, 2013 9:44 am

*Prižmúrila oči a pokrivene sa usmiala.*Už si sa pozrela. A ja už nestojím.* Výsmešne sa zasmiala. Keď si sadla k nej hneď od nej vzala veslo. (tak sa to volá.. veslá :Ddúfam o__O..). Spozornela.* Len jedno ti poviem ! .. ak ma zabiješ.. čo je zdá sa možné.. bude to tvoja vina!* Povedala a zasmiala sa.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeSt júl 17, 2013 5:13 pm

*Zasmiala sa. Keď už Kris sedela a vzala si aj VESLO ( Very Happy ), ona to svoje jemne ponotila do vody a začala ním mávať(?). Skôr zapierať sa doň, aby sa loďka pohla. Kývla rukou Kris, aby aj ona začala zapierať do vody (nemám dobrú slovnú zásobu tongue ). Loďka sa trochu pohla, no nebolo to nič moc teda. Potrebovala pomoc Kris.* Začni mávať aj ty, pretože samej mi to nejde. *Zasmiala sa a zapierala ešte viac.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 9:29 am

*Usmiala sa. Sledovala ako sa Sar snaží veslovať. Moc ti to nejde .. Pomyslela si. Ona už čo to zachytila. Vedela sa trocha na lodi hýbať. Síce v živote nebola na mori či na vode.. Otec jej raz rozprával ako sa to robí... škoda.. že teraz jej už nemôže povedať nič.. *Ehm.. však vidím.. ja som to tiež nikdy nerobila.. ale myslím.. že my to pôjde lepšie ako tebe... Počúvaj .. nemusíš sa až tak zapierať.. pretože potom si vyčerpáš sily.. rob to pomalšie.. a kľudne.. bola si už niekedy na lodi ? .. alebo na malej loďke ?* usmievavo jej hovorila. Tiež v tom nieje niejaký macher.. ale dokáže sa hýbať... pomaly začala veslovať. Fakticky jej to šlo celkom dobre. Sama bola udivená.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 10:35 am

*Zasmiala sa a začala veslovať tak, ako jej kázala Kris. Hneď to bolo lepšie.* Aha, ďakujem. *Pokračovala podľa zadania. Už vyšli z prístavu a ocitli sa na jazere. Ani nevedela, že je také veľké. Nikdy si to tak neuvedomila, dokiaľ neprišli sem. Odtiaľ, kde sa akurát pohybovali nebolo skoro vidno ani druhý breh jazera. Zvláštne.* Máš pocit, že som niekedy už veslovala? *Zasmiala sa ešte viac.* Bola som už na loďke, keď sme chodili rybárčiť, ale nikdy som neveslovala. Mali sme loďku na motor. *Nachvíľu zaspomínala na tie časy, keď ešte s jej nebohým octom a bratom chodili rybárčiť na malé jazierko za mestom. Bolo jej čudné, že si na to pamätala tak dobre, kedže to bolo už hodne dávno.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 11:11 am

*Keď sa tak pozerala na Sar musela sa zasmiať. Sar nebola jedna z tých.. ktorý by vedeli veslovať. Nie žeby ona bola macher.. ale vedela.. ako sa má po vode pohybovať. Pozrela sa za seba. Prístav jej mizol z očí. Bol taký maličký. Ani ho poriadne nevidela. Pred sebou mali veľké jazero. Bolo krásne.. a strašne veľké.*Ty my nemusíš ďakovať.. prosím.. a ešte tobôž nie za také maličkosti..* povedala a zasmiala sa.*Nóóó ... nemyslím si.. žeby si to už niekedy robila.. to som usúdila podľa toho.. čo si tu predtým vyvádzala.. ale myslím.. že teraz ti to ide skvele.. dokonca ešte lepšie ako mne.* úprimne ju pochválila. Teraz ju musela obdivovať.. na to.. že to robí možno prvý krát.. jej to šlo teraz fakt celkom skvele.* Musím uznať.. že loďka na motor je oveľa lepšia ako táto tu.. neničíš si pri nej toľko síl.. Ja som tiež len veľmi zriedka veslovala.. aj to iba na telefóne.* keď povedala posledné slovo.. Sar si zrejme myslela že je blázon.. tak jej to hneď vysvetlila.*Môj otec vždy chodil rybárčiť.. ale mňa so sebou nebral.. bola som ešte prcek.. a tak nechcel riskovať.. no vždy my pri tom volal.. síce to nieje dobrá prax cez telefón.. ale je to aspoň niečo.. on my vravel ako sa to robí.. a keď prišiel domov.. strašne som prosila aby my ukázal ako sa to robí.. on si sadol na koberec.. mňa vzal na kolená.. a on začal "veslovať"... bolo to super.. staré.. dobré časy.* Povedala. Vedela.. že táto reč.. bola asi najdlhšia.. akú za poslednú dobu povedala... ale chcela aspoň jeden zážitok vyrozprávať Sar. Usmiala sa na ňu.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 1:37 pm

*Pozorne počúvala Kris, ako jej rozprávala o "veslovaní cez mobil". Zaujímavé to počúvať. Spomenula si na brata, ako taký malý prcek išiel natú loďku a skoro vždy sa potkol o ten kraj, ako sa nastupovalo do loďky.* No, môj tato bol zas v tomto kľudný. Bál sa, ale neodopieral nám dobrodružstvo. Ja som mala asi 8-9 rokov, keď som s ním naposledy bola na rybačke. *Posnažila sa o falošný úsmev. Doľahol na ňu smútok. Vždy si všetko vyčítala, no musí sa riadiť podľa rady, ktorú ona sama dala Kris. Musí to prekonať. Všetko, čo sa v minulosti stalo. Hneď teraz.*
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 1:57 pm

*Zasmiala sa pri spomienke pri ktorej ju otec učil veslovať na koberci.*To sa máš.. ale ja som mala iba 4 roky... a keď že som bola riadna šibalka.. otec ma nechcel brávať na ryby.. bál sa .. že by som zrejme spadla z lode.. alebo by som zjedla surovú rybu.. možno sa bál aj toho.. že by ma tá ryba zjedla..* nahodila zadumaný pohľad.. no úsmevu sa vyhnúť nemohla. Pozrela sa na Sar a uvidela jej výraz. Posunula sa k nej tak.. ako jej veslá dovoľovali a jednou rukou ju objala. Vedela.. aké to je.. keď ti najbližší odídu.. a už sa nikdy nevrátia.*Sar.. ja myšlienky nečítam.. ale viem.. aké to je .. ten výraz poznám.. ale pozri sa na to takto.. mojimi očami.. tvoji rodičia.. v mojom prípade aj môj brat.. sú vždy pri nás.. nikdy nás neopustia.. dávajú na nás pozor zhora. Viem.. že aj ty vieš.. aké je to.. žeby si dala čokoľvek za to aby si ich uvidela.. ja by som bola aj ochotná zomrieť za nich.. v ten deň.. keď zomreli.. a mali tú haváriu.. nemohla som uveriť že žijem.. ale bolo to asi preto.. aby som prišla sem.. ale jedno viem.. určite ich ešte raz uvidíme.. neodišli navždy.. my sa s nimi raz stretneme.. aj keď budeme ešte dlho čakať.. raz ich uvidíme.. a to čakanie sa vyplatí.. naši rodičia..a v mojom prípade aj môj brat.. si s nami vzali polovicu nás.. a nechali v nás práznotu.. ale raz.. sa tá prázdnota vyplní šťastím.. pretože sa s nimi stretneme. Oni neodišli na vždy.. to my ver.* smutne sa usmiala. Po tvári sa jej skotúľali slzy. Rýchlo si ich utrela chrbtom ruky a začala veslovať aby nestáli na mieste.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prístav Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prístav   Prístav I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prístav
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: Podzemie-
Prejdi na: