Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 O-Z-N-A-M-Y

Goto down 
+8
Ronald Daniel Bold
Alice Jessica Baldwin
Nicki Aria Dobrev
Alison Pierce
Daisy Sophie Alceen
Lia Sulow
Shiver Lerisia Nidess
Saorise Aileen Donovan
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeNe september 16, 2012 5:49 pm

Chcem upozorniť!
Prosím tých čo neodovzdali úlohy z OPČM nech odovzdajú do utorká! INač vaša fakulta príde o body ! Šum šup ponáhľajde už iba 1-2 dni!

To je vše Veľa šťastia! Very Happy
Návrat hore Goto down
Lia Sulow

Lia Sulow


Počet príspevkov : 228
Join date : 07.09.2012

O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 9:57 am

Prosim vsetkych studentov, aby mi dnes do 18:00 odovzdali ulohy..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Online Herbológia   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 12:24 am

Prosím všetkých študentov, aby reagovali v učebni Herbológie (Okolie Rokfortu->Skleníky->Učebňa herbológie č.1)na online hodiny čo najrýchlejšie a pravidelne, čas nás totižto tlačí.
Ďakujem.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeSt september 12, 2012 2:21 pm

Fazuľkový deň

Ako obyčajne fazuľkový deň sa uskutočná v prvú cezročnú sobotu. Všetkých vás pozívam, na ďalšiu možnosť ako sa zabaviť počas dňa 15. 9. 2012.
Počas celého dňa môžete darovať, hocikomu jednu fazuľku každej chuti. Podľa toho akú farbu človeku dáte, taký vzťah máte k danému človeku. Avšak, to, čo jednotlivé fazuľky vysvetlujú sa dozveite, až pri večernom vyhlásení, ktorý sa uskutoční o 19:00 vo veľkej sieni. Tu následne môžete svoje chyby napraviť, či už to že ste dali danému človeku fazuľku, a váš vzťah je k nem iný, alebo niečo iné. Toiťž po vyhlásení sa uskutoční fazuľková vojna. Počas ktorej študenti budú hádzať cukríki po ľudí.

Časový hramonorgam na deň 15. 9. 2012:
0:00- 19:00- rozdávanie cukríkov
19:00- 22:00- cukríková vojna

Ťešíme sa na vás s pozdravom vedenie školy
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeSo jún 30, 2012 9:03 am

!!PROSÍM POZOR!!
V nastávajúcom mesiaci bude pre nás administrátorov problém dostať sa sem. Sú prázdniny a preto sme všade odcestovaní. Preto nebuďte netrpezliví, keď nebudeme dlhšie odpisovať, ale radšej myslite na to, aby sme si užili tábory, dovolenky, akcie... Kludne hrajte, stránka funguje aj naďalej. Len vás tu nebude mať kto veľmi kontrolovať.
Ďakujem za pochopenie
!
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeSt máj 09, 2012 8:01 pm

POZOR, POZOR, POZOR!!!!!
TENTO OZNAM JE DôLEŽITÝ!!!
Keďže táto stránka nefunguje tak, ako bolo podľa našich predstáv, PRERUŠUJE SA ŠKOLSKÝ ROK, kým to tu nebude aktívnejšie!
Ľudia, ktorí ste aktívni, napíšte do miestnosti: Vrava, šum, kecy... či žijete či nie, či ste aktívni alebo nie. INAK VÁS VYMAŽEME!!
Školský rok začne, keď sem bude chodiť dosť ľudí na to, aby sa začal. Keď budeme vidieť, že hráte RPG, ste v chate, že tu proste STE!

Profesori, ktorí ostávajú: (ja) S.A. Donovan
D.M.G. Elanesse
M.S. McArty
D.J. Rogers
P.E.S.Z. Gilis

Ak ste študent a chcete ostať poslúchnite ma, potom vám profesori napíšu do Súkromnej správy, dohodnete sa na skúškach a ak ich urobíte, bude vám umožnené študovať ďalej.
Študenti Maria Gracia Bertrand a Enrico Dominigos Finnegan po skúškach postupujú do DRUHÉHO ročníka (ak ich teda spravia)!

S pozdravom,
moja maličkosť a riaditeľka Elane
sse
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeUt máj 08, 2012 9:50 pm

PONÁHĽAJTE SA!
Zatiaľ mi prišli úlohy len od jediného študenta!
Takto kamaráti nebudeme!
Máte ešte 2 dni. Verím tomu, že si všetko nechávate na poslednú chvíľu.
Návrat hore Goto down
Shiver Lerisia Nidess

Shiver Lerisia Nidess


Počet príspevkov : 24
Join date : 21.03.2012
Bydlisko : Rokfort

O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimePo máj 07, 2012 3:48 pm

Dovoľujem si vám oznámiť zahájenie našej prvej súťaže!
Súžaží sa takým spôsobom, že máte napísať poviedku zo ťivota v Rokforte. Fantázii sa medze nekladú, takže sa odviažte a pustite do rozprávania- písania. Najlepšia poviedka bude uverejnená v Dennom Prorokovi.
Ceny:
1: miesto- 80 bodov + 50G
2: miesto- 50 bodov + 30 G
3: miesto- 20 bodov + 15G
Ostatní zúčastnení: 10 bodov a 5 Galeónov

Písať môžete do 14. 5. 2012, v ten deň najneskôr do 21:00 posielajte svoje diela na e-mail rokfort.hogwarts@g
mail.com
Návrat hore Goto down
Shiver Lerisia Nidess

Shiver Lerisia Nidess


Počet príspevkov : 24
Join date : 21.03.2012
Bydlisko : Rokfort

O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeNe apríl 29, 2012 1:18 pm

Vážené osadenstvo Rokfortu! Milí žiaci, profesori, a ostatní čarodejníci a čarodejnice!

Takže, už v utorok (1. máj) nám začína 1. školský rok na tejto škole! Verím, že sa už všetci tešíte!
V prvý školský deň (utorok) budeme mať Uvítací banket, na ktorí sú pozvaní úplne všetci, pretože je to zároveň aj slávnosť znovuotvorenia Rokfortu, takže tam nebudú len študenti a profesori, ale úplne všetci. Slávnosť je celostránková RPG, ktorá začne o 19:00, a dohrávať RPG o tom, že ste na bankete môžete aj v stredu. Ako účastníci takej udalosti príďte aj patrične oblečení.

1. mája by ste mali nájsť v učebniach aj prvé učivá spolu so zadaniami úloh, tak pevne verím, že všetci sa do nich pustíte, a aj ich spravíte. Ak nie 1., tak 2. máíja tam už budú určite.

Tento rok otvárame prvý ročník vo všetkých fakultách, tu je zoznam študentov:

Melisa Juliana Aragones
Enrico Dominigos Finnegan
Vittorio Antonio Scaletta
Scarlett Cat Valentine
Mandy Knight
Catherine Elizabeth Knight
Bonnie Mei Campbell
Colette Headwey
Evelyn Bloomová
Emma Meggie Ferniethová
Izzie Hendersonová
Maria Gracia Bertrand
Eleleah Parless
Ivareel Tempest
Emily Katy Evans


Taktiež týmto vyzývam všetkých profesorov, aby sa láskavo pozreli do zborovne, kde majú odo mňa odkaz. Heslo ste dostali pri odpovedi na registráciu. Ak to náhodou neviete nájsť, napíšte mi.
Láskavo vás prosím, pozerajte si zborovňu často a pravidelne, pretože tam vás o všetkom informujem.
Tí, čo ste mi ešte neposlali učivá (podrobnosti v zborovni), tak urobte najneskôr do 1. mája, 12:00.
V opačnnom prípade budete vyhodení, a nebudete si môcť vytvoriť žiadny ďalší účet. O:)


To je všetko z mojej strany.
Prajem príjemný školský rok! smile
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeNe apríl 15, 2012 2:36 pm

Niečo, čo sa týka môjho profesorovania...

Prvá úloha z učiva odo mňa dostane galeóny navyše!
Takže si to nenechávajte na poslednú chvíľu Wink.

Ja len toľko smile.


pozn. Úlohy prijímam až od dátumu začatia ich platnosti.
Alebo jednoduchšie povedané: Kto mi úlohu pošle skôr, ako sa začne školský rok, neberiem ju do úvahy
Wink.
Návrat hore Goto down
Shiver Lerisia Nidess

Shiver Lerisia Nidess


Počet príspevkov : 24
Join date : 21.03.2012
Bydlisko : Rokfort

O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeSt apríl 11, 2012 6:46 am

Takže!

Najprv vás chcem privítať na Rokforte, ktorý je teraz vašim novým domovom!
Školský rok sa nám začína 1. mája 2012
a bude trvať do konca júna- čiže 1. júla máte prvý prázdninový deň!
1. mája sa vo Veľkej sieni o 19:00 uskutoční Uvítací banket,
a 30. júna, tiež o 19:00 koncoročná slávnosť.


Najneskôr od 1. mája nájdete v učebniach prvé učivá a zadania domácich úloh, takže šup-šup do učenia!


Ak by ste mali nejaké otázky, píšte do súkromných správ mne, alebo zástupkyni!
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitimeSo apríl 07, 2012 9:21 pm

všetko sa dozviete aj TU
Návrat hore Goto down
Sponsored content





O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
O-Z-N-A-M-Y
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: NON-RPG-
Prejdi na: