Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 O-Z-N-A-M-Y

Goto down 
+8
Ronald Daniel Bold
Alice Jessica Baldwin
Nicki Aria Dobrev
Alison Pierce
Daisy Sophie Alceen
Lia Sulow
Shiver Lerisia Nidess
Saorise Aileen Donovan
12 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimePo júl 21, 2014 4:22 pm

Wow to co je, Kris? Very Happy
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeSo júl 19, 2014 7:30 pm

*Kris stále sedela na stoličke. Alkohol už nechala tak.. teda.. aspoň na zatiaľ.. na tých pár minút.. nech si oddýchne.. potom môže zasa.*Hej Ron.. mám narodeniny.. aleee.. je to jedno.* Povedala a zasmiala sa.*Darček ? .. a prosím ťa..načo ? .. darček je že ste všetci tu.. nejaké blbôstky mi to nenahradia... * Povedala a usmiala sa na neho. Možno budú dobrý kamaráti. Sadol jej.*Presne.. to je ako sen.. je to.. čudné ? .. nie.. výstižnejšie je super.. a Ron.. zbytočne sa štipneš.. toto je skutočnosť.. * Povedala a pozrela sa na svoj alkohol. Oddychu mala dosť a tak sa napila. Pohupávala sa na stoličke a počúvala hudbu. Potom spozornela.*Ehh.. čo ? .. horcruxy ? .. čo to.. vlastne je ? .. znie to.. tak tajne ? .. tak... zvláštne.. temne..* Povedala a pozrela sa na Rona. Zamračila sa a počúvala dalej. No akosi nepočúvala pretože Ron odišiel za Evelin.. tam s ňou niečo kecal.. teda.. ako Kris videla kecal len on.. potom šiel von z baru. Kris ostala v údive. Podvihla jedno obočie. Alkohol na ňu aj tak nezaberal.. aj ked ho vypila dosť.. proste.. bola pri zmysloch.. a nebolo jej zle. Mala dobrú výdrž. To zdedila asi po staršom bratovi. On mohol piť koľko chcel a aj tak bol normálny.. len z neho tiahol alkohol inak nič. A Kris to isté. Ak si umyla zuby človek by nezbadal že by pila. Jediná vec.. ktorú na sebe milovala. Potom Ron prišiel a ospravedlnil sa. Kris len prikývla hlavou a nechala ho nech pokračuje. O tých.. horcruxoch ? .. či ako sa to volalo chcela vedieť viac. Nejako ju to zaujalo. Kris len pootvorila ústa ked to dopovedal. Zdalo sa jej to.. úžasné.. rozdeliť svoju dušu.. a dať ju do predmetov. Bolo to pre ňu niečo.. úžasné. Potom Ron povedal že treba tie horcruxy zničiť ? .. A čo ti šibe ? .. ty to chceš zničiť ?! .. preboha ! .. takú úžasnú vec.. a zničiť ?! Kris to uchvátilo tak.. že sa z nej stal.. zlý človek ? ...*Máš pravdu.. bolo by múdre to zničiť.. mohol by predsa spraviť niečo.. zlé.* Hovorila.. no klamala. Pritom si myslela niečo úplne iné. Potom Rona počúvala dalej. Stále ju to zaujímalo viac a viac. Ak by Voldemort chcel zničiť rokfort ? .. na akej stane by som bola.. žeby naa.. Voldemortovej ? .. áno ! .. presne tak ! .. budem pomáhať pánovi ! .. Pomyslela si a usmievala sa. Robila sa akože nič. Budem sa tváriť.. že som na ich strane. Stále rozmýšľala. Plán vymyslí neskôr. Ale bola si istá.. že až do poslednej chvíle im to bude zhoršovať ! .. a tváriť sa akoby nič.*Jasné ! .. máš pravdu ! .. treba to zničiť ! .. predsa len.. rokfort sa zničiť nemôže ! .. musíme s tým niečo spraviť ! * Povedala a tvárila sa veľmi vážne... no v duchu sa zákerne usmievala. Tvárila sa že bude proste dobrá.. ale není to tak. Kris zaujala viac strana zla.. a vždy ju to vlastne ťahalo ku zlu. Tak či tak.. Kris bola zo slizolinu.. fakulta zla.. všetci zlý čarodejníci sú zo slizolinu. Krv sa nezaprie. Tiež objala Sar.. *Hej.. aj ja som rada že ťa tu vidím.. aj ked.. je to šialené.. * Povedala a usmiala sa.*Dík moc..a ide saaa !! TUC TUC TUC !!! ... žijeme len raz práve tu a práve teraz !!! woaaaa..* Hovorila a usmiala sa.*Sar.. nechaj ho.. je to vážna vec.. možno potom nebudeme spolu aby sme to mohli rozoberať..* Povedala. V tom neklamala.. možno to je jediná možnosť.. kde by sa mohla dozvedieť viac. *Hej.. je tu Evelin.. alee.. tá sa zabáva s inými.. chalanmi.. namiesto toho aby bola s nami.. je to blbé.. ked že mám narodky a chcela by som aby sme boli spolu.. ale néé.. ona si radšej ide za nejakými úbožiakmi opitými prihamanými.* Povedala a prekrútila oči. To myslela naozaj vážne. Evelin mala rada.. tak ako všetkých tu.. síce bude na voldemordovej strane.. ale aj tak ich má rada.. síce ju možno budú neznášať.. aj tak ich bude mať rada. A to všetkých do jedného.*Heh dík Eve.. Tatianu milujeeeem //:DD//* Povedala. Hned ju aj otvorila.*Dáte si ?* Povedala a už aj si vzala jednu. Bola tak lahodná.. //:DD//.*Ale Eveee.. nebud taká.. Ron jej predsa tie peniaze dal len preto aby odišla.. nebud na ňho taká zlá..* Povedala a usmiala sa.*Určite spolu chodíte.. on ťa má rád..* Povedala .. aj ked to nevedela presne.. ale určite to tak bolo. Muselo to tak byť. Už len preto ako sa na ňu Ron pozeral.. a nie len tu.. ale aj vtedy na plese. Ples.. Kris naňho len matne spomínala. Další ples sa bude konať o 2 týždne.. a na tom plese sa ukáže pravá tvár Kris.. na tom plese Kris stratí všetkých kamošov.. aj ked si to neuvedomuje. Potom len prikývla.. ked Eve povedala že odíde. Síce to bolo blbé.. ale.. Kris im spraví oveľa horšiu vec.. takže toto je len maličkosť. Dovtedy s nimi bude udržiavať dobrý vzťah.. vzťah.. ktorý bude myslieť vážne.. pretože ich má rada. No to kamarátstvo.. skončí ešte skôr ako začne. Potom neskôr prišla Eve.. Kris sana ňu usmiala. Potom začala niečo kecať Ronovi. Ten už asik ledva žil. Ale nevypil toho viac ako Kris.. Kris pila každých 5 minút. Eve sa postavila na stôl a všetci začali spievať.. pesničku pre ňu. Kris vyhŕkli slzy.. od šťastia.. ale aj preto.. že túto spomienku si uschová.. pretože ani nie o pár týždňov ich podrazí. Kris plakala. Ale nemohla to zmeniť.. jej slizolinska krv jej to nedovolila. Potom Eve spadla na nejakého ujka. Ten vzal prútik a všetko sa stalo tak rýchlo. Kris sa na neho začala smiať. Hned vedela kto to je.. kto iný.. ako ten pri kom bude stáť ? .. Hej.. 3 .. Pomyslela si na to.. že ich považoval za 4 čo proti nim budú stáť. Kristen nech neráta.. ona bude s ním.. lenže to asi nevedel. Ale naznačila mu to úsmevom. Perami naznačila niečo ako "Ja nie." Temný pán sa na ňu usmial. Nikto to nevidel.. bola si istá že nikto pretože si dala na to sakramentský pozor. Všetci sa rozprávali. Hľadela hlavne na Rona.. Sar a Eve.. tí si ju ani nevšímali.. za čo im Kris vdačila.*Preboha ! .. čo to bolo ! .. to bol on ?!* Kris začala kričať.. ale len tak hlasno aby to počuli Ron, Sar a Evelin. Kris sa postavila zo stoličky. Snažila sa zazrieť jeho.. ale nebol tam.. stratil sa. Kris bolo jedno že všetci muklovia to videli..*Eve ?! DAKUJEEEM ! také krásne divadlo ! .. VšETKO VYMYSLIEť PRE MňA ! .. dakujem.. čarodejníkov milujem ! * Kričala a pozerala sa na Evelin. Naznačila jej aby spolupracovala. Muklovia len krútili hlavami alebo sa smiali. Pochopili že to bolo divadlo.. alebo Kris to aspoň tak ututlala. Nevedela či ostanú ešte v bare.. ale ani nie.. kto by aj ? .. Bolo to hrozné.. teda Kris si to aspoň myslela.. pre nich to muselo byť hrozné.. pre Kris to bolo super.. vzrušujúce.. niečo úžasné. Kris sa tvárila zamračene.*Preboha ! .. ako mohol vedieť.. že sme tu ? .. ako nás len našiel ? .. niekto mu o tom povedal ? .. alebo sledoval niekoho z nás ? * Kris im zhrozene kládla otázky. No ako inak sa v duchu usmievala. Bol to super zážitok. Najradšej by si jej mozog otrepal hlavu o stenu.. nemala by to robiť.. podráža svojich kamarátov.. a vlastne.. oni sú jej rodina.. podráža aj svoj domov.. rokfort.. ktorí bol jej jediným.. normálnym domovom. No srdce bolo niečo iné.. stálo na strane temného pána.. malo by to byť naopak.. srdce a rozum.. ale u Kris nie je nič normálne takže sa netreba ani čudovať. Kris sa pozrela na ľudí. Robili to isté čo pred tým.. tá udalosť ich už nezaujímala.*
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeSt august 07, 2013 5:48 pm

Veľká sieň sa oficiálne ruší!!!

Registrujte sa na - www.hogwarts-rokfort.slovakforum.net
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Charlotte Alexie Dargmine

Charlotte Alexie Dargmine


Počet príspevkov : 377
Join date : 03.04.2013

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimePo júl 29, 2013 10:46 am

//Ronie nedal si im tú stránku an ktorú sa majú registrovať xD // http://hogwartschool.slovakforum.net/
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimePo júl 29, 2013 9:26 am

PROSÍM, aby ste dohrali svoje rozohraté RPG-čky a začali sa registrovať na novo vytvorenú stránku Rokfortu. Prosil by som, keby ste v budúcej stránke písali, že Rokfort bol napadnutý zlými silami a bol takmer zničnený. Po rekonštrukcii sa Rokfort znovu otvoril a začne sa školský rok! smile
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeŠt júl 25, 2013 7:59 pm

Táto stránka je oficiálne

UZAVRETÁ

Avšak, registrovaní užívatelia môžu hrať aj naďalej RPG.

Poprosil by som užívateľov, ktorí si chcú zachovať svoje RPG postavy, aby mi ich mená napísali do PM a skopírovali si svoj opis, históriu, vek, fakultu a funkciu do počítača, nech neskôr na novej stránke môžu pokračovať tak ako predtým.

Na novej stránke bude pár zmien. Bude tam (ne)POVINNÉ vyučovanie , budú sa za ne dostávať body pre fakulty a na konci školského roka daná fakulta s najviac bodmi získa školský pohár, ktorý nahrá body študentom vo víťaznej fakulte v prihláške na profesiu v dospelosti. Ďalej, ak čas dá, budú sa tu konať večierky, súťaže a rôzne iné aktivity.

Ďalej, chcem odovzdať niekomu časopis Denný Prorok, pretože pri spravovaní stránky naň nebudem mať čas. Záujemci, hláste sa mi kdekoľvek, najlepšie by bolo v PM-ke.
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeŠt júl 25, 2013 12:04 pm

Ahojte smile tak isto sa ospravedlňujem za stratu týchto hesiel, no spoločne s Roniem sa budeme snažiť dať stránku dokopy. No chcela vám oznámiť aj niečo iné. Vzhľadom na to, že v priebehu pár hodín odchádzam na týždeň za rodinou do srbska, neviem kedy sa budem môcť dostať sem-teda už možno aj do novo vytvorenej stránky a odpísať vám na všetky vaše RPG, najmä do krúžku. Budem sa snažiť dostať sa sem, ale nič vám nezaručujem. Ďakujem za pochopenie smile
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeŠt júl 25, 2013 11:05 am

DÔLEŽITÉ OZNÁMENIE!
Je nám to veľmi ľúto, no musíme Vám oznámiť, že z dôvodu stráty dôležitých hesiel, sme boli nútení zrušiť túto stránku.

NO NEZÚFAJTE!
Stránka sa bude presúvať na novo vytvorenú stránku, kt. bude veľmi podobná tejto. Preto vás žiadam, svoje postavy ak chcete si zachovajte tak, že do Wordu si napíšete meno postavy, opis, históriu, prípadne fakultu. Kto tak nespraví, bude automaticky vymazaný a neobjaví sa na novo vytvorenej stránke!
Ďakujeme za pochopenie.
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeŠt júl 25, 2013 7:59 am

Prosím všetkých učiteľov, ktorí budú učiť na svojich stránkach, aby mi najskôr poslali svoje učebné plány k svojmu predmetu. To znamená, že mi napíšete (do PM), čo budete učiť prvákov, druhákov, tretiakov a štvrtákov + koncoročné testy! smile Ďakujem za pochopenie.
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeSt júl 24, 2013 9:43 pm

Strašne vás všetkých ľúbim a veľmi veľmi si vážim, že mi chcete pomôcť. Zo stránky neodchádzam, len to bremeno riadenia stránky vešiam na plecia niekoho iného tongue .
Už som dala všetky heslá Ronaldovi. Boss je už on smile .
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeSt júl 24, 2013 7:54 pm

Rokfortská stredná škola čarodejnícka sa bude prerábať, preto by som poprosil všetkých, ktorí dostanú nejaký nápad, alebo pripomienku, otázku, aby mi ich napísali do PM-ky. Cez chat sa všetko riešiť nedá. Ďakujeme za pochopenie. smile
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Charlotte Alexie Dargmine

Charlotte Alexie Dargmine


Počet príspevkov : 377
Join date : 03.04.2013

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeSt júl 24, 2013 4:51 pm

Kris,noooo keby si mohla zohnať tých ľudí.... Bolo by to podľa mňa super Wink Tak sa posnaž,prosím tongue Určite niesom sama kto tu chce mať konečne nejakých nových aktivných človiečikov :PP
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeSt júl 24, 2013 4:41 pm

Teda .... ak by to nikomu nevadilo Very Happy:D.. pomohla by som Very Happy.. možno by som sa dokázala aj o túto stránku postarať Very Happy:D:D.. možno ... aj ked .. neviem či by ste chceli aby tu to tu taký šibnutý človek  .. ( možno mimozemšťan.. ak nie .. tak opica Very Happy) .. spravovala takúto stránku .. no .. proste .. nechcem aby to tu zaniklo .. pretože aj ked som sa prihlásila len nedávno .. už som spoznala super ľudí Very Happy.. tak ja sa aj možno hlásim.. ( nebojte sa.. nezbúrala by som to .. a ani by som to neprestavala na laboratórium na ktorom by som na vás robila pokusy Very Happy:D.. ) .. ide o to .. že nechcem aby ste stadeto odišli .. a dokázala by som sem priviezť aj veľa ľudí .. ( neviem či by sa vám páčili lebo sú taký blbý ako ja .. aj keď na mňa nikto v retardácií nemá ) Very Happy:D.. ale je to jedno .. takže sa hlásim.. pomôžem smilesmile.. kráľ julien  kráľ julienkráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien kráľ julien  Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 8:18 pm

Okej Char smile .. ja len proste chcem, aby toto bola taká VS, do ktorej som sa zaregistrovala pred pol rokom undecided nechcem, aby odtiaľto ľudia odchádzali undecided .. Sao, ja ťa chápem, že už nevládzeš, alebo v akom slova zmysle to ty berieš. Ja by som brala, keby túto stránku viedol ten, ktorý je tu dlhšie, pretože nováčik by sa mal najskôr naučiť samotnú RPG, až potom riadiť túto stránku. Veľmi rada by som pomohla, no bohužiaľ moja blbosť a neschopnosť vyhrali aj teraz Very Happy undecided .. chcem len, aby táto stránka nezanikla, pretože toto je tá najúžasnejšia RPG stránka vôbec smile
Návrat hore Goto down
Charlotte Alexie Dargmine

Charlotte Alexie Dargmine


Počet príspevkov : 377
Join date : 03.04.2013

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 8:01 pm

Oh,Ronie tongue To bola reč Very Happy A to určite nikto nechce aby to tu zaniklo. smile Ja by som bola rada keby to tu mala na starosti všetko Sao ,ale keď tak tak niekto kto tu je aspoň raz za deň,aj za dve,alebo naopak taký človek,ktorý tu bude nový a zo všetkým ho tu oboznámiť a ták.... smile Ale najradšej by som bola keby to bola Sao. Ako už Ron povedal,bez nej to tu nebude ono smile A Sar ,niesi jediné kto tu bude hrať RPG-čky tongue
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 7:14 pm

Veď presne to mám v pláne. Dať niekomu heslá.
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 6:53 pm

Úplne chápem.. smile Ja sa budem snažiť chodiť sem, ale tiež by som rád využíval svoj čas na niečo lepšie, no nejako sa neviem odtrhnúť. Keď už chytím ten mobil do ruky, nedá mi to, aby som sa nepozrel na internet do VS. Je to naozaj najlepšia RPG stránka, ktorú netvoria len nejaké RPG miestnosti, aplikácie, ale aj skvelí ľudia. smile Naozaj a hlavne úprimne som rád, že som sa sem prihlásil aj keď mnohokrát som tvrdil niečo iné. smile No je pravda, že netreba lipieť iba na virtuálnom svete, aj keď ako odreagovanie je VS skvelá. Ak sa nikto iný nedá na spravovanie stránky, kľudne to prevezmem, ale dúfam, že sa prihlási k tejto funkcii schopnejší človek ako som ja. smile Nechcem, aby táto stránka po takej drine zanikla. smile Najradšej by som bol, keby si správcom stránky zostala ty, Sao, aj keď by si tu často nerobila nejaké prevratné veci, ale VS bez teba by nebola VS, do ktorej som sa v septembri registroval. Myslím, že nikomu by nevadilo, keby sa tu nerobili nejaké oslavné večierky, alebo čo. Alebo JEDEN návrh: daj niekomu heslá a nech aj za tvojej funkcii bude pridávať rôzne udalosti, atď. smile Ešte nadtým porozmýšľaj. Wink
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 5:47 pm

Nemusí to tu zaniknúť len preto, že nebudeš príjmať nových ľudí sem tongue .. my tu budeme hrať RPG aj naďalej smile teda, aspoň ja Very Happy
Návrat hore Goto down
Kristen Swan

Kristen Swan


Počet príspevkov : 70
Join date : 10.06.2013
Age : 24
Bydlisko : Svet :D

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 5:22 pm

Božeee... to není fér.. nemôže to tu zaniknúť .. sad
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 5:20 pm

Je mi ťažko prenechať to tu niekomu inému, keď som to všetko vytvorila. Ale keď to niekto neprevezme, pomaly to tu zanikne, pretože nemám čas na to, aby som tu chodila tak často a starala sa o to.
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 5:01 pm

Sao? Už aj ty? Ako keby nebolo málo, že nás sem chodí ani nie 5 ľudí dokopy undecided
Návrat hore Goto down
Charlotte Alexie Dargmine

Charlotte Alexie Dargmine


Počet príspevkov : 377
Join date : 03.04.2013

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 2:32 pm

Sao to snáďď nemysliš važne... sad uz sem skoro nik nechodí undecided 
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimeUt júl 23, 2013 12:11 pm

Trhá mi to srdce. Ale... nemám čas venovať sa vám toľko ako by som chcela. Nemám čas a aj keby som mala, využívam ho na trochu efektívnejšie veci.
Týmto chcem vyzvať nejakého odvážlivca k tomu, aby sa mi prihlásil.
Odovzdám mu všetky právomoci, môže riadiť stránku a robiť si čo chce. Ja sem neprestanem chodiť, len nemám čas na všetky tie veci čo sa musia robiť. Budem sem chodiť pomenej, ale som tu.
Ak by niekto mal záujem, bola by som mu povďačná.
Ak sa neozve niekto tu, vyhlásim konkurz na stránke a ak ani tam nie... Ja fakt nemám čas...
Viac v PM.
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimePo júl 15, 2013 3:42 pm

Ja vám len chcem povedať, že takto od piatku za týždeň tu nebudem cca. 7-10 dní. Vlastne, takto nepravidelne tu budem chodievať možno 2-3 týždne, lebo pojdem za rodinou, potom oni prídu sem a možno sa tam na týždeň znovu vrátim, takže nebudem tak často odpisovať na RPG smile Snáď to pochopíte smile
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold
Admin
Ronald Daniel Bold


Počet príspevkov : 1262
Join date : 19.09.2012
Age : 25
Bydlisko : Rokfort/ Londýn

O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitimePo júl 15, 2013 2:44 pm

Nezlobíme. smile
Návrat hore Goto down
http://rokfort-denny-prorok.jimdo.com
Sponsored content





O-Z-N-A-M-Y Empty
OdoslaťPredmet: Re: O-Z-N-A-M-Y   O-Z-N-A-M-Y I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
O-Z-N-A-M-Y
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: NON-RPG-
Prejdi na: