Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Deravý kotlík

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Deravý kotlík - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deravý kotlík   Deravý kotlík - Stránka 3 I_icon_minitimeSo júl 28, 2012 10:25 am

Čašník po chvíli doniesol moju objednávku a ja som si z chuťou upil s hostinskej wiski. Keď som dopil moje ústa zbažovala tá otrasná chuť ako vždy. No neprekážalo mi to. Naopak. Povzbudilo ma to a ja som mohol pokračovať v tom čom som začal.* Chcem aby si pracovala pre mňa, ako moja osobná stráž a prvá ruka.* Znova som si upil z pohárika a počúval ako sa Abby vyjadrí.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Deravý kotlík - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Abby Bridow   Deravý kotlík - Stránka 3 I_icon_minitimePi júl 27, 2012 7:45 pm

*S naklonenou hlavou nabok počúvala, čo hovorí. Keď skončil, nadýchla sa a odpovedala* Áno, som Abby. A bola by som rada ak by si mi tak aj hovoril. Neznášam vykanie. *zachechtla sa a keď prišiel čašník, len pokrútila hlavou, pretože si nechcela objednať nič. * Tak o čo sa teda jedná? *spýtala sa stále neznámeho chlapa*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Deravý kotlík - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deravý kotlík   Deravý kotlík - Stránka 3 I_icon_minitimePi júl 27, 2012 7:38 pm

*Oprel som sa o stoličku a pre istotu som si potvrdil svoje tvrdenie* Ste Abby Birdow však. Lebo ak áno, mám pre vás veľmi prístojnú pracovnú ponuku a hlavne nemalú odmenu.* Medzi tým však prišiel čašník a ja som si teda objednal wiski. Vzápätí odišiel a teraz som váhavo čakal na reakciu tej ženy.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Deravý kotlík - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Abby Bridow   Deravý kotlík - Stránka 3 I_icon_minitimePi júl 27, 2012 7:29 pm

*Keď skončila s prehliadkou izieb, ktoré boli všetky prázdne, vrátila sa naspäť dole do baru a sadla si za jeden zo stolov. Prstami bubnovala po stole a očami hypnotizovala dvere, akoby chcela niekoho privolať. KeĎ sa zrazu dvere otvorili, takmer ňou trhlo. * Ahojki.. *pozdravila zatiaľ čo si neznámi muž sadal oproti nej*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Deravý kotlík - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deravý kotlík   Deravý kotlík - Stránka 3 I_icon_minitimePi júl 27, 2012 7:18 pm

*Objavil som sa v bare a netrvalo mi dlho, našiel som toho koho som hľadal. Prešiel som pomedzi stoly a prisadol si k jednému zo zákazníkov. Bola to žena. Vyzerala celkom tak ako mi o nej povedali.*Zdravím* Povedal som, zatiaľ čo sme obaja sedeli oproti sebe.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Deravý kotlík - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Abby Bridow   Deravý kotlík - Stránka 3 I_icon_minitimePi júl 27, 2012 7:06 pm

*Po dlhej "výprave" po okolí jej nového domova sa rozhodla, že z bližšia preskúma aj malý ošarpaný hostinec, ktorý sa nachádza na jednej z Londýnskych ulíc. Prešla popri muklovskom kníhkupectve a stratila sa za dverami, nad ktorými visel nápis "Deravý kotlík" . * Začnem barom. *povedala sama sebe s úškrnom. Sadla si za bar a rýchlo očami preletela nápojový lístok. Keď ju nič nezaujalo, popravde sa aj pár nápojov z tade bála ochutnať, s povzdychom sa postavila a vybehla hore po schodoch obzrieť si voľné, či obsadené izby*
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 60
Join date : 19.03.2012

Deravý kotlík - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Deravý kotlík   Deravý kotlík - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt máj 17, 2012 7:13 am

Deravý Kotlík je malý, ošumelý hostinec v jednej z Londýnskyvh ulíc, ktorý akoby unikal zrakom muklov. Cez neho môžete vstúpiť do Šikmej Uličky.


Ponuka nápojov a jedál

Mukelské pivo 0,5 l
cena: 1 Galeon

Abarský rum 0,5 dcl
cena: 1 Galeon

Jablčný ďžús s výťažkom dračích fazuliek 0,3
cena: 1 galeon

Žabie nožičky 250g

cena: 2 galeony


Návrat hore Goto down
https://velkasien.slovakforum.net
Sponsored content





Deravý kotlík - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deravý kotlík   Deravý kotlík - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Deravý kotlík
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: Šikmá ulička-
Prejdi na: