Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Učebňa heroblógie č.1

Goto down 
+4
Alice Jessica Baldwin
Lia Sulow
Aislin Jeanne Sínne
Admin
8 posters
AutorSpráva
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeUt február 26, 2013 8:44 pm

*Akurát im skončila hodina herbológie a zdalo sa jej, že všetci odišli, no zbadala jednu neznámu babu.Tiež bola so Slizolinu. Mala na tvári jazvy. Počula o jednej babe, čo ju pokúsal vlkolak a musela vypiť elixír, aby sa ním nestala.* Ahoj, ty si Alice? Počula som o tvojom úraze. Je mi to ľúto. *Povedala ľútostivým hlasom a prezerala si zvláštne rastliny zasadené v rôznych kvetináčoch. Začudovala sa, pretože zrazu odišla smerom na nádvorie.* Fakt milá... *Povedala si Sar sama pre seba.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSt september 19, 2012 5:16 pm

Přijde do skleníku a rozhlíží se. Je tam už hodně lidí. Usměje se a pozdraví *Dobrý den. Jsem Alison Pierce a jsem z Biflomoru* zamává na Emily a sedne si. Bohužel si nevšimla, jestli už s někým Emily sedí, taky si sedla sama. Dívá se na různé rostliny a pka si prohlédne paní profesork. Už od pohledu je vidět, že je sympatická snad každému.
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSt september 19, 2012 3:08 pm

*Vojde do sklenníka trocha nervózne že mešká a povie.* Volám sa Lilly Emma Willenová a som z Bystrohlavu,prosím vás prepáčte ,že meškám*povie a ristúpi ku Chris sadne si k nej a spýta sa jej. Môžem si prisadnúť? *spýta sa jej a čaká.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimePo september 17, 2012 3:25 pm

*Pozrie na Bellu, vzdychne si a povie:* Su to liecive rastliny. Dalej uz bude vediet Bella. Vyvolajte ju.. viem, ze je to iba odpoved, ale Bella si ju zasluzi! Keby nebolo jej tak by rokfort nebol taky skvely.. *Je jej jedno, ze jucela trieda pocula! Je jej jedno, co na to povie profesorka! Vie, ze je to len.. len jedna odpoved, ale nechce ju povedat.. nechce! necha to na Bellu.. teraz si o nej budu vseci sepkat, aku scenu urobila na herbologii iba koli odpovedi.. budu si urcite mysliet, ze nevedela odpoved a tak sa rozhodla, ze sa bude tvarit hrdinsky a povie, ze Bella by mala odpovedat, ze Bella si zasluzi body.. Citila sa tak strapnene.. Preco zdvihla ruku a chcela odpovedat?? Preco?! Teraz sa jej budu vsetci vysmievat..no to je jej jedno! Ide jej o Bellu.. je to jej najlepsia kamaradka a teraz sa pred nou strapnila.. mozno sa jej bude tiez vysmievat.. to urcite nie! Poznam Bellu.. ona to neurobi.. ale.. bola by som mozno aj radsej, keby sa mi vysmievala.. aspon by so mnou nemusela byt kamaradka.. urcite sa so mnou kamaradi iba preto, aby som nebola smutna.. Ale ja to zvladnem aj bez nej! Naco mi je Niaka Bella? A tak vykrikne na cely sklenik:* Neznasam cely svet! A ani Bellu !! *Je taka nazlostnena, ze sa so slzami v ociach rozbehne prec zo sklenika, na nadvorie rokfortu.*
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeNe september 16, 2012 4:21 pm

*Protáhne se mezi dívkami k učitelce. *Pani učitelka, já jsem se vám minule zapomněla představit. Jmenuji se Nicki Aria Dobrev. *Neví co by řekla dál a tak se zase otočí a postaví se vedle Belly, kterou tu jako jedinou znala.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeNe september 16, 2012 3:41 pm

*vbehne do sklenikov, ked si vsimne že uz je tam učiteľka a nejaky žiaci vojde dnu* Prepacte že meskam pani učiteľka*ospravdelni sa a podide k tým dievčatám* Som Christine Joanie Lestonez *povie ešte učiteľka a pozrie na ňu*
Návrat hore Goto down
Aislin Jeanne Sínne

Aislin Jeanne Sínne


Počet príspevkov : 28
Join date : 19.07.2012
Age : 25

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeNe september 16, 2012 3:33 pm

*Prezerá si skleník a hľadá rastliny, ktoré by ako tak vedela pomenovať. Odvráti zrak a pozrie na profesorku. V tom počuje šuchot. Otočí sa, ale nikto neprišiel. Nechá to tak. No zrazu vidí, že Emilly sa k nej naklonila. Zreteľne ju počuje. Je jej čudné prihlásiť sa, ale zas nech premárniť hodinu tichým mlčaním. Čo ak sa Em na ňu nahnevá? Veď povedala, že sa má prihlásiť. Je to fakt dobrá kamoška.* Ďakujem Em. Ale nepoviem to celé. Podelíme sa. Ty si dala ruku hore prvá a ja ti nechcem brať odmenu. Poviem začiatok a ty to môžeš dokončiť. Teda ak chceš.*Pozrie na Emilly. Na je tvári vidí povzbudzujúci úsmev a tak sa prihlási.* Herbológia je vlastne náuka o rastlinách, ich poznávaní. Neučí sa na nej len o magických, ale aj muklovských rastlinách. Sú to liečivé rastl... *No v tej chvíli sa zarazí. Niečo sľúbila a tak to dodrží.* Emilly môžeš pokračovať.*Pošepne jej a čaká ako zareaguje.*


Naposledy upravil Aislin Jeanne Sínne dňa Pi apríl 05, 2013 10:41 pm, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeNe september 16, 2012 11:42 am

*Viciti, ze Bella vie odpoved a tak da ruku dole a posepne Belle:* Kludne sa prihlas. *Povzbudzujuco sa usmeje.*
Návrat hore Goto down
Aislin Jeanne Sínne

Aislin Jeanne Sínne


Počet príspevkov : 28
Join date : 19.07.2012
Age : 25

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 3:12 pm

*Počúva profesorku. Keď vidí, že niekto vstúpil a berie so sebou Emilly, má strašné potuchy. Veď sa len zasmiala. Na tom nie je nič zlé. Či? No tieto myšlienky nechala tak a počúvala ďalej učiteľku. Bojí sa prihlásiť a odpovedať radšej nebude, keď už Emilly zdvihla ruku. Veď čo by to boli za kamarátky?*


Naposledy upravil Aislin Jeanne Sínne dňa Pi február 01, 2013 3:56 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 2:34 pm

*Sustredene pocuva profesorku a hned na otazku sa prihlasi a caka, ci jej profesorka da slovo.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 2:13 pm

*S úsmevom na perách víta prvú študentku a odškrtne si jej meno na zozname, ktorý ma položený na stolčeku hneď vedľa seba. Keď už pred ňou stoja dve študentky, postaví sa aj ona tvárou k nim.* Tak vás tu teda vítam... *Začne trochu nervózne a rozpačito hovoriť, no preruší ju príchod jej kolegyne.* Dobrý deň. *Odzdraví sa a dá profesorke priestor na rozprávanie. Reaguje až na kompliment o skleníkoch.* Oh, ďakujem. *Začervená sa.* Dovidenia. *Dodá potichu a zaregistruje, že sa niektorá zo študentiek zasmiala. Keď sa profesorka na to otočila, až jej prešiel po chrbte mráz.* Hmm, ech, iste... *Habká s pootvorenými ústami, trochu vydesená. No, nič... *Rozhodne sa pokračovať, no vyruší ju príchod ďalšej študentky.* Oh, vitajte. *Usmeje sa na ňu, odškrtne si jej meno v zozname a pokračuje Už nebudeme na nikoho čakať, keď niekto príde, pridá sa k nám. *Žmurkne na dievčatá, pričom jej na tvári stále pohráva úsmev.* Takže, dovoľte, aby som sa predstavila. Volám sa Halley Ebben Firefly a tento rok vás budem učiť Herbológiu. Chcem aby ste vedeli, že vás nehodlám nejako týrať nejakými obrovskými poznámkami, či úlohami. Viem, že toho máte veľa, no predsa len, Herbológia je jeden z hlavných predmetov, vedomosti z nej budete potrebovať aj v ďalších rokoch. *Nadýchne sa a obzrie si ich výrazy.* Takže, dúfam, že sa nám spolu podarí dobre vychádzať. Verím, že s vami nebudú žiadne problémy. *Zhodnotí, keď si ich detailnejšie premeria.* Tak, skúsi mi niektorá z vás povedať, čo herbológia si je?...Nemusíte sa na mojich hodinách hlásiť, len smelo do toho. *Povzbudí ich.*
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 1:25 pm

*Ide na hodinu Herbologie,neponahla sa,je zamyslena ,no ked sa konecne "zobudi" pohne krokom.Uz je skoro pri sklennikoch,ked stretne profesorku z Dejin magie*Dobry den,pani profesorka.*povie a ide dalej.Konecne dorazila pred sklenniky,uplne zabudla ze uz zvonilo .Otvorila dvere a vstupila*Dobry den.*dohovori ,zatvori dvere a predstavi sa*Ja som Alice Baldwin,zo Slizolinu*dohovori a ide na miesto*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 11:04 am

*Po rozhovore s profesorkou pred sklenikom sa naspat vraca. Ked otvori dvere sklenika, povie:* Rychly trest.. , nesmiem vam ale povedat, co urobila..*Vyskeri sa, lebo ten trest nebol vobec zly, ale uz si urcite bude davat pozor, aby bola slusna k profesorke dejin magie.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 11:00 am

*Podide k Belle a posepka jej:* Ahoj, uvidime sa neskor.. teda, ak prezijem.* Neveselo sa usmeje a neochotne nasleduje profesorku dejin magie.*
Návrat hore Goto down
Lia Sulow

Lia Sulow


Počet príspevkov : 228
Join date : 07.09.2012

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 10:57 am

*Zastane a pozrie sa, kdo sa na nej zachichotal. Ked uvidi dievca, pristupi k nej a chladnim hlasom jej povie:* Podte so mnou. *Dopovie a otoci sa ku profesorke:* Na chvilku si ju zoberiem.*Ani necaka, ci jej to profesorka schvali a ide prec zo sklenika.*.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 10:53 am

*Ked profesorka odchadzala zo skleniku, tak to nevydrzala a zachichotala sa.*
Návrat hore Goto down
Lia Sulow

Lia Sulow


Počet príspevkov : 228
Join date : 07.09.2012

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 8:58 am

*Profesorka vstupi do sklenika. Poobzera si ho, usmeje sa a povie:* Dobry den, pani profesorka. Prepacte, ze rusim, ale chcela by som ziakom pripomenut, ze by mi mali dnes do 18:00 dat domace ulohy s dejin magie, inak ich fakulte strhnem body..Dakujem. Inac, mate to tu vekmi pekne. *Dopovie a odide zo sklenika*.
Návrat hore Goto down
Aislin Jeanne Sínne

Aislin Jeanne Sínne


Počet príspevkov : 28
Join date : 19.07.2012
Age : 25

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 7:40 am

*Rýchlo uteká okolím Rokfortu, aby ešte stihla hodinu. Potkýna sa o vlastné nohy, tak je rozrušená.* Snáď nejdem neskoro.*Vstúpi, teda skôr v uteká do skleníkov a všimne si učiteľku. Asi ide neskoro. Porozhliada sa po skleníku a všimne si nádherné rastliny rôznych farieb a ako slnko preniká cez sklá skleníka. Nádhera, pomyslí si. To v tej chvíli sa zarazí. Úplne zabudla, že je hodina.*Dobrý deň, pani profesorka. Prepáčte, že idem neskoro. Trochu som sa stratila. Volám sa Aislin Jeanne Sínne. Som z Chrabromilu.*Znova sa obzrie po skleníku, potom na profesorku. Trochu sa usmeje. Snáď jej odpustí, že meškala.*


Naposledy upravil Aislin Jeanne Sínne dňa Pi apríl 05, 2013 10:40 pm, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeSo september 15, 2012 5:53 am

*Vosla do miesnosti a vyvalovala oci na krasny sklenik, vonave a farebne rastliny.. Neskor si vsimla aj profesorku a tej povedala:* Dobry den, pani profesorka. Ja sa volam Emilly Luwess a som z Biflomoru.*Dopovedala a posnazila sa o priatelsky usmev, lebo nechcela, aby si profesorka myslela, ze k nej nema uctu.*.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeŠt september 13, 2012 11:28 am

*Už pred hodinou vošla do skleníkov, aby ich pripravila na hodinu. V dusnej, horúcej miestnosti pootvárala všetky okná, poutierala prach z regálov, na ktorých sú zástupy rôznych kvetín, prevažne v hlinených kvetináčoch. Keď vošla, Spevavky ju vítali melodickou piesňou. Cez prázdniny sem chodila tak často, ako mohla. Vždy mala radšej rastliny a rôzne zvery, než ľudí. Teda, lepšie povedané si s nimi viac rozumela. Nemali zvedavé pohľady, uštipačné otázky, tobôž akékoľvek narážky. Vzala rozprašovač a postriekala ním listy všetkých rastliniek, aby sa študentom predviedli ako poriadne krásavice. Potom ešte presunula pár nebezpečnejších rastlín do vedľajšieho skleníka pre tretiakov, prekyprila pôdu niekoľkým bylinám a s kávou v ruke sa posadila do svojho prúteného kresla na konci skleníku. Pri tejto pohodovej chvíli sa pozrela takmer mimovoľne na hodinky na zápästí a zistila, že hodina sa každou chvíľou začne. Bola dosť nedočkavá a dokonca mala trochu trému, no na študentov sa tešila. Rozhodla sa, že ešte rýchlo urobí pár estetických vylepšení. Švihla prútikom, takže všetky roletky v skleníku vyleteli hore a slnečné lúče spolu so Svetluškami belasými rozžiarili celý skleník. Okolo vstupných dvier sa zjavila klenba zo živých ruží.*
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 60
Join date : 19.03.2012

Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitimeNe september 02, 2012 6:05 pm

Skleníky sa nachádzajú vo východnej časti hradu. Južne vyvýšené miesto je pre rastliny to najlepšie, preto sa nachádza učebňa herbológie tu. Dá sa sem dostať z tréningového pola. Taktiež sa sem dá dostať z nádovira premeny.

Tu sa odohrávajú online hodiny jednotlivých tried
Návrat hore Goto down
https://velkasien.slovakforum.net
Sponsored content





Učebňa heroblógie č.1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Učebňa heroblógie č.1   Učebňa heroblógie č.1 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Učebňa heroblógie č.1
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Učebňa OPČM č. 1
» Učebňa herbológie
» Učebňa lietania
» Učebňa Lietania č.1
» Učebňa elixírov (online hodina 1. ročník)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: Skleníky-
Prejdi na: