Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Izba

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Izba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izba   Izba I_icon_minitimePi júl 26, 2013 10:11 am

Sean, blahoželám. Tak isto si úspešne ukončil krúžok. Teraz môžeš nomrálne hrať RPG s ostatnými, no do fakulty ťa zaradíme až po vytvorení nového fóra smile 
Návrat hore Goto down
Sean Werrel

Sean Werrel


Počet príspevkov : 7
Join date : 24.07.2013

Izba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izba   Izba I_icon_minitimePi júl 26, 2013 10:01 am

*Vzdychol si. Prečo rodičia nechápu slovám: nič mi nie je? Opýtal sa v duchu sám seba. Nebol hladný. Nechcel nič. Iba ležať.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Izba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izba   Izba I_icon_minitimeŠt júl 25, 2013 12:14 pm

*Zamračila sa. Táto generácia detsiek si dospelých vôbec nevážia. Pomyslela si. Samozrejme, že mala pravdu. Ona sa snaží svojmu synovi len pomôcť a on ju tu odmietal. Ukľudnila sa.* Sean, mňa sa nemusíš báť, ani odmietať. Som tvoja matka. Môžeš mi povedať čokoľvek. *No nestihla ani poriadne nič povedať a v tom si uvedomila, že Seanovi možno naozaj nič nie je, ako psychicky.* Ako myslíš. Tak si odpočiň a potom sa poď najesť. Potom si urobíš aj úlohy.* *Usmiala sa.* Chápem ťa, že sa už nemôžeš dočkať Rokfortu. Tvoj dedko nám o ňom veľmi rozprával. Len musíš vyčkať, už len pár dní. *Znova sa usmiala a postrapatila ho po vlasoch. Už bola pri dverách, keď sa na ňho ešte otočila.* Nezabudni sa najesť. *Otočila sa ku dverám a vyšla z Seanovej izby. Prešla iba pár krokov a bola na chodbe. Chodbu mali prepojenú s takou odpočívajúcou miestnosťou a tak si tam sadla do kresla a vzala si do rúk časopis a začala čítať, pri čom každú chvíľku nazerala, či už nejde Sean na obed. Musí byť predsa hladný... Povedala si starostlivo.*
Návrat hore Goto down
Sean Werrel

Sean Werrel


Počet príspevkov : 7
Join date : 24.07.2013

Izba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izba   Izba I_icon_minitimeŠt júl 25, 2013 9:55 am

*Silene počúval tú pesničku, aj keď sa mu vôbec nepáčila. Tá pesnička skončila. V tom si všimol, že niekto kráča do jeho izby, Potom zistil, že to bola jeho mama. Prekúril očami.* Mama... *Naštvaným pohľadom sa na ňu pozrel.* Nič mi nie je. Iba som unavený z tréningu a potrebujem si odpočinúť. Potom si pôjdem urobiť úlohy, ok? *Uprene sa na ňu pozrel a nútene sa usmial, aby vyzeralo, že je spokojný. No bol netrpezlivý, nervózny....Bolo toho veľa.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Izba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izba   Izba I_icon_minitimeŠt júl 25, 2013 9:44 am

Budem hrať tvoju matku smile

*Akurát varila taký neskorší obed, keď započula buchot dverí. Prásk, buch, prásk! Zlboka sa nadýchla. Zase mal špatný deň. Pomyslela si. Nechápala, čo ten Sean robí v tej škole, keď stále chodí domov naštvaný, alebo unavený, niekedy dokonca oboje. Skoro jej vykypeli cestoviny, no našťastie stihla stíšiť plameň. Ocedila ich a položila na kuchynský pult. Vyšla po schodoch až do Seanovej izby. Otvorila dvere.* Sean? *V tom si všimla, že má na ušiach slúchadlá.* Sean. *Snažila sa hovoriť pokojne.* Špatná známka v škole? Alebo čo sa znovu stalo? *Starostlivo sa ho opýtala a sadla si k nemu na posteľ. Dúfala, že sa jej zdôverí.*
Návrat hore Goto down
Sean Werrel

Sean Werrel


Počet príspevkov : 7
Join date : 24.07.2013

Izba Empty
OdoslaťPredmet: Izba   Izba I_icon_minitimeŠt júl 25, 2013 9:33 am

*Konečne doma. Pomyslel si a rovno skočil do postele. Už mal pokrk tejto otravnej muklovskej školy. Tešil sa do tej novej, čarodejníckej. Nevedel si to síce predstaviť, ale tešil sa na nových kamarátov, profesorov a samozrejme ako každý chalan, na pekné baby. Vytiahol si z vačka mobil a slúchadlá. Zapojil si ich a pustil si pesničku, ktorú ani on sám nepoznal a vôbec netušil, odkiaľ sa mu v tom mobile vzala. Nech je už koniec roka. Znova si to hovoril sám pre seba ako robot. Áno, mal tu mnoho kamarátov, ale predsa len, kúzla sú kúzla.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Izba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izba   Izba I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Izba
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Izba č. 14
» Izba č. 13
» Izba č. 1
» Izba č. 2
» Izba č. 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: Miestnosť 1-
Prejdi na: