Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Lúka

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Lúka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lúka   Lúka I_icon_minitimeSt máj 22, 2013 8:11 pm

Som spokojná. Čakaj e-mail Wink.
Návrat hore Goto down
Annare Nessa

Annare Nessa


Počet príspevkov : 136
Join date : 21.05.2013
Age : 32

Lúka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lúka   Lúka I_icon_minitimeSt máj 22, 2013 7:51 pm

Ó, dobré ráno aj vám, predpokladám že vy budete madam Donovan *spraví poslednú otočku a opätuje široký úsmev*. Dorazili ste skôr ako som čakala *rýchlejšou no ladnou chôdzou podíde k riaditeľke a naťahuje ruku*. Pokojne mi hovorte Ann, teší ma. *Jej výraz v tvári zvážnie a prenikavým pohľadom premeriava každý pohyb riaditeľky, až zastaví pri očiach. Ako má vo zvyku, pozerá ľuďom až do žalúdka. V duchu si to uvedomí a vnútorne sa zasmeje. Raňajkovala vôbec? Hihi. No smrteľne vážny výraz v tvári nestráca, málokedy dáva najavo svoje skutočné myšlienky.*
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Lúka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lúka   Lúka I_icon_minitimeSt máj 22, 2013 2:17 pm

*V letných šatách vyjde na lúku, kde sa údajne má stretnúť s Annare. Novou ošetrovateľkou na Rokforte. Prekvapí ju pohľad, ktorý sa jej naskytne. Štyri tancujúce víly. Alebo tri? So širokým úsmevom podíde potichu k nim.* Dobré ráno. *povie potešeným príjemným hlasom. Všetky štyri sú prekrásne. Tušila, kto je Annare. Nelíšila sa od nich veľmi, ale predsa tam rozdiel bol. Pousmeje sa a s úžasom pozerá na víly.*
Návrat hore Goto down
Annare Nessa

Annare Nessa


Počet príspevkov : 136
Join date : 21.05.2013
Age : 32

Lúka Empty
OdoslaťPredmet: Lúka   Lúka I_icon_minitimeSt máj 22, 2013 6:33 am

Ďalšie krásne ráno *usmiala sa*. Tak, čo budeme dnes robiť? *Žmurkla na tri malé tancujúce stvorenia odeté v dúhových šatách, podobne ako má dnes i ona. Aké sú krásne. Pomyslela si a bez váhania sa k nim pridala.* Myslím, že dnes pretancujeme celý deň, takúto nádhernú lúku som tu ešte nevidela, samý kvet. *Pridala sa k vílam.* Ozaj, *zamyslela sa* dnes by k nám mala zavítať jedna veľmi dôležitá návšteva. Pamätáte ako ste mi hovorili o Rokforte? Prijali ma, presne ako ste predpovedali! Ďakujem krásky moje. *Znova sa radostne usmiala a pokračovala v tanci na hudbu vetra, stromov a kvetov.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Lúka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lúka   Lúka I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Lúka
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lúka pred lesom

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: Miestnosť 3-
Prejdi na: