Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Quad

Goto down 
+3
Alice Jessica Baldwin
Alison Pierce
Admin
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimePi júl 19, 2013 2:41 pm

*Pousmiala sa.* No, ja som si chcela nájsť prácu v nejakom bare, alebo obchode. Naozaj neviem. Len potrebujem zarobiť nejaké peniaze, aby som potom mala z čoho žiť. *Chcela povedať "s Jerrym", ale nemusí ju zaťažovať jej vzťahmi a tak.*
Návrat hore Goto down
Izabella Labbri

Izabella Labbri


Počet príspevkov : 54
Join date : 27.11.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimePi júl 19, 2013 9:05 am

*Usmiala sa.* Veď ano aj na také veci príde čas. *Zdalo sa jej, že Sar chce niečo zistiť alebo nad niečim rozmýšla. No nevedela presne nad čím. Aj keď mala nejaké tipy nad čím mohla rozmýšlať. Preložila si nohu cez nohu.* Už vieš čo by si chcela robiť ,keď skončíš školu ? *Nevedela čo chce robiť po škole a Sar by ju mohla inšpirovať. Síce mala ešte čas na rozmýšlanie o tom čo bude robiť.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimePi júl 19, 2013 8:28 am

*Falošne sa usmiala. Nehovorila o Alice tak, milo, priateľsky. Niečo sa medzi nimi muselo stať, ale bolo vidno, že to Bella nechcela riešiť, tak ani nebude.* Aha. Mne tie roky priapadajú, ako dni. Nechce sa mi vôbec veriť, že už som tretiačka. Je to taký divný pocit, keď už by som mala pomaly začať riešiť, kde vlastne po škole pôjdem a čo budem robiť. *Usmiala sa. Nemohla byť ešte prváčka? Aj keď aspoň druháčka. To už spoznala Jerryho. Ani nechcela pomyslieť, čo s nimi bude, keď vyštuduje. Teraz sa na to však nechcela sústrediť. Teraz chce zistiť, čo sa stalo medzi Bellou a Alice. na to zistí, aj keď možno nie od nich priamo.*
Návrat hore Goto down
Izabella Labbri

Izabella Labbri


Počet príspevkov : 54
Join date : 27.11.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 8:21 pm

*Zasmiala sa*Tak to máš pravdu. * Nebola veľmi nadšená otázkou. Vôbec nechcela riešiť Alice. Nechcela znova myslieť na to ako sa stále hádali. Ale Sar asi nevedela čo všetko sa medzi nimi udialo tak to neriešila. Ona sama povedala, že je druhá .Ano, Alice bola prvá, ktorú som spoznala na škole a bola zo Slizolinu. Ale to je už dávno. *Pozerala sa na chalanov čo tam blbli.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 6:29 pm

*Zasmiala sa. Druhá? Samozrejme. Alice. No radšej sa jej na to opýta.* Máš na mysli Alice? *Milo sa jej spýtala a odvrátila zrak od tých samovrahov.* Mne je to jedno, nech sa aj zabijú. Je to ich vec. Ja len že keď sa o tom dozvie riaditeľka a oni budú žiť, asi im ten život neostane dlho. *Zasmiala sa. Živo si vedela predstaviť, že by sem teraz dorazila riaditeľka Donovan a začala by na nich húkať, nech sa spamätajú.*
Návrat hore Goto down
Izabella Labbri

Izabella Labbri


Počet príspevkov : 54
Join date : 27.11.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 6:11 pm

Tak Slizolin, super. Si vlastne druhá zo Slizolinu, ktorú poznám.*Videla ,že Sar sa pozrela na skupinku chlapcov* Ak ty môžem poradiť, tak si ich nevšímaj. U nich to je normálne aj keď podľa nás nie. *To čo robili vyzeralo naozaj nebezpečne ale keďže oni to robili bežne nič si z toho nerobila.*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 1:26 pm

*Naozaj bola rada, že konečne spoznala niekoho z Bystrohlavu. Stretala pár ľudí na chodbe z tej fakulty, ale poznať ľudí len z videnia je, ako by ste ho v živote nepoznali. Bella nevypadala, že by bola o rok strašia ako ona, skôr vyzerala na mladšie.* Ja som tretiačka a som v Slizoline. *Usmiala sa a znova sa pozrela smerom na tú skupinu bláznov, ktorí sa tam skoro zabili. Pokrútila hlavou, či sú vôbec tí ľudia kompletní. Asi nie sú.*
Návrat hore Goto down
Izabella Labbri

Izabella Labbri


Počet príspevkov : 54
Join date : 27.11.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeŠt júl 18, 2013 11:45 am

*Keď sa už rozhodla začat odznovu a urobiť hrubú čiaru za všetkým čo sa tu stalo, bola rada, že sa všetko začína takto. * Chodím do 3.ročníka, Bystrohlav. A ty ? *Chcela spoznať Sar a zistiť aká je. *


Naposledy upravil Izabella Labbri dňa Št júl 18, 2013 9:18 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeUt júl 16, 2013 2:35 pm

*Izabella. Pekné meno.* Teší ma, Bella. *Bola rada, že spoznala nového človeka. Nečakala to, hlavne nie tu, kde bolo dokopy asi 10 ľudí, ani nie. Chcela sa jej opýtať veľa otázok, no nepôjde až tak zhurta.* Do ktorého ročníka a fakulty vlastne chodíš? *Zvedavo sa jej opýtala. Jednu babu poznala z Bystrohlavu, ale to len tak z videnia v knižnici. Ani nevedela, ako sa vlastne volá.*
Návrat hore Goto down
Izabella Labbri

Izabella Labbri


Počet príspevkov : 54
Join date : 27.11.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeUt júl 16, 2013 2:29 pm

Ja som Izabella Labbri, ale môžeš ma volať Bella. *Pousmiala sa * Veľmi rada ťa poznávam Sar. *Bola rada, že sa tak rýchlo zoznámili *


Naposledy upravil Izabella Labbri dňa Št júl 18, 2013 11:51 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeUt júl 16, 2013 2:19 pm

*Všímala si oblohu, ľudí, vlastne celé okolie. Nejaký mladí študenti sa tam navzájom učarovávali. Furt tam padali na zem, jeden sa skoro prevrtáil cez zábradlie. Skoro tam odpadla, ako to videla. Chcela im ísť niečo povedať, ale potom zbadala pri sebe dievča. Mohlo by byť tak staré ako ona, jeden rok hore dole. Pýtalo sa jej, či si k nej môže prisadnúť.* Áno, jasné. *Usmiala sa na ňu.* Ehm, ja som Sarah Downey, ale volaj ma iba Sar. Je to kratšie a...mne sa to viac páči. *Zasmiala sa a podala jej ruku na zoznámenie sa. Zdala sa jej ako milá baba, snáď nemá falošné podozrenie.*
Návrat hore Goto down
Izabella Labbri

Izabella Labbri


Počet príspevkov : 54
Join date : 27.11.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeUt júl 16, 2013 2:13 pm

*Dnes bol ten deň keď sa Bella mohla vrátiť do školy. Prechádzala sa po chodbách a spomínala na to čo prežila na tejto škole. Keď zahla za roh, zbadala miesto, na ktoré chodievala iba zrietka a nemala z neho žiaden zaujimavý zážitok. Rozhodla sa , že aj keď tam nemá na čo spomínať , pôjde sa tam pozrie, už aj zabudla ako to tam vlastne vyzerá. Vošla do miestnosti a poobzerala sa. Uvidela dievča ako sedí na lavičke. Vyzerala byť priateľská a tak sa vybrala za ňou.* Ahoj, môžem si prisadnúť?  *Spýtala sa s milým úsmevom *


Naposledy upravil Izabella Labbri dňa Št júl 18, 2013 11:50 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeUt júl 16, 2013 1:53 pm

*Spokojne si kráčala po chodbách tejto školy a rozhodla sa, že dnes zavíta na 1. poschodie. Počula, že tu je misto zvané Quad, no v živote tu nebola. Teraz nastal ten správny čas. Prešla teda cez jednu chodbu a cez jeden oblúk prešla až tam. Vedela, že sa to volá aj Kamenné nádvoerie, pretože kedže sa v klubovni pravidelne nudí, nič lepie ako čítať knižku sa tam ani nedá. Tak isto v nej čítala, že sem chodia skoro iba členovia Slizolinskej fakulty, teda tam, kde chodila aj ona, ale zdržiavajú sa tu občas aj žiaci iných fakúlt. Sadla si na jednu lavičku, čo bola blízko oblúku a pozorovala to tu. Nikde živej rastliny.*
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimePo marec 04, 2013 5:52 pm

*Usmiala sa a kráčala chodbami rokfortu. Došla až na Quad,kde bolo tak ticho,chladno a hlavne to bolo tiché miesto. Ešte tu ani raz nebola a je už tretiačka. Usmiala sa a prechádzala sa. Bola len na ľahko oblečená ,tak jej bolo trocha chladno,ale to jej veľmi nevadilo. Bola tu dosť tma, to jej vyhovovalo. Nikto tu nebol,je to tu akokeby opustené. Sadla si na najbližšiu lavičku a pozerala do tmy. Fúkal príjemný vetrík. Usmiala sa. Rda by tu niekoho stretla ,ale nevedela koho,v podstate jej to bolo aj jedno. Začala jej byť a,el poriadna zima,ke´d zafúkal silný severný vietor. Zadrkotala zubami a posavila sa rýchlo z lavičky. Napadlo ju ,že si pobehne do chrabromilskej klubovne pre nejaký sveter ,alebo hrubú mikinu. Tak pomaly ,ale isto vyšla z Quadu. Keď vyšla stamadiaľ,rozbehla sa rýchlo na najvyššie poschodie do chrabromilskej klubovne. Vbehla dnu,po schodoch do dievčenských spálni. Tam si na seba hodila mikinu,ale bola tenká. Mykla hlavou a vybehla z dievčenských spálni dole poschodoch. Vyšla z klubovne a behala na Quad naspäť. Ešte stále tam nebolo nikoho. Zľakla sa ,keď popred ňu zrazu prebehla s piskotom myš. Potom sa chvíĺkovo zasmiala a už dávala pozor pod nohy,nech na nejakú len omylom nešľápne. Sadla si na tú lavičku čo pred tým. Uškrnula sa a pozerala zasa do tmy,a popritom čakal dokiaľ niekto nepríde.*
Návrat hore Goto down
Nicki Aria Dobrev

Nicki Aria Dobrev


Počet príspevkov : 294
Join date : 09.09.2012
Age : 25

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeNe október 21, 2012 1:57 pm

*Chtěla být chvilku sama a tak hledala místa na Rokfortě, kde ještě nebyla. A tak přišla sem. Bylo to tu krásné, tmavé a tiché místo. Posadila se na nejbližší lavičku a nohy si přitáhla k tělu. Zavřela oči a vnímala jemný vánek, při tom poslouchala šustot sovy, která kolem ní létala.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeNe september 30, 2012 3:01 pm

*Skvělý* přikývla, vstala a odebrala se s Alice směrem do Rokfortu.*
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeNe september 30, 2012 3:00 pm

*Zamyslela sa a povedala*Ok,tak mne je to jedno.Co tak kniznica?*opytala sa jej a cakala.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeNe september 30, 2012 2:51 pm

*No.. co třeba do knihovny?? Nebo studovna??* zeptá se a čeká, co si vybere, popřípadě, jestli navrhne nějaký jiný návrh.*
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeNe september 30, 2012 1:11 pm

*Usmiala sa a vzala si kapesnik.*Dakujem.To mas teda pravdu,jedina nevyhoda,zakaz chodenia do inych klubovni.Tak kam by sme mohli ist?Co navrhujes?*opytala sa jej.Nechcela byt otravna ale sak co sa da robit,ona je uz raz taka.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeSo september 29, 2012 3:20 pm

*Přesně, to je ta jediná navýhoda. Tak pojďme někam, kam můžeme obě* řekla a nabídla Alice kapesník.
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeSo september 29, 2012 11:50 am

Mozme,kam by sme mohli zaist ?*opyta sa a taktiez sa usmeje.Satku co ma na krku si pritiahne a zoskoci dolu z mura.*Skoda ze nemozes ist ku nam do klubovne.*povie len tak a kychne.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeSo september 29, 2012 11:44 am

*Usmála se na Alice. *Dobře* Vidí, že je opravdu zima a tak řekne *Nepůjdeme někam jinam??* dopoví a otřásne se.
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeSo september 29, 2012 11:41 am

*Usmiala sa tiez a povedala.*To mas teda pravdu.Je mi zima aj ked som maslim ze dost dobre oblecena.Ani mne sa tu moc nepaci,ale ved je to asi najblizsie nadvorie ku slizolinskej klubovni.A vlastne som ho tiez chcela prezkumat.*dopovedala a usmiala sa.*Inak sa nemusis hanbit ,ze si pises dennik.A aj ja si niekedy nieco napisem.*povedala,oprela sa o stlp anohy si dala na mur.*
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Počet príspevkov : 2103
Join date : 01.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeSo september 29, 2012 11:35 am

*Ahojky* řekla a rozzářily se jí oči. *Ne, nerušíš* řekla a zaklapla deník. *Je tu chladno, že??* zeptala se. *Moc se mi to tady nelíbí, ale řekla jsem si, že to tady musím prozkoumat* řekla u znovu se usmála.*
Návrat hore Goto down
Alice Jessica Baldwin

Alice Jessica Baldwin


Počet príspevkov : 836
Join date : 07.09.2012
Age : 24

Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitimeSo september 29, 2012 11:30 am

*Vojde do Quadu,a uvidi Alison.Podide ku nej.*Ahoj Alison!Som rada ze tu niekoho vidim.Ako sa mas?*Opyta sa jej a prisadne si vedla nej na mur Quadu.Zhlboka sa nadychne a habit si pritiahne tuchsie.Naozaj sa ochladilo.*Ehm,dufam ze ta nerusim.*povedala ked uvidela v jej rukach knizku a v druhej pero.Zdvihne hlavu a poobzera sa na nadvorie.Moc sa jej nepacilo,bolo take chladne.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Quad Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quad   Quad I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Quad
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: 1.poschodie-
Prejdi na: