Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kuchyňa školy

Goto down 
+3
Lia Sulow
Daisy Sophie Alceen
Alice Jessica Baldwin
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Kuchyňa školy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa školy   Kuchyňa školy - Stránka 2 I_icon_minitimeSo máj 11, 2013 2:16 pm

Vážne? Už máš dosť? Veď si skoro nič nezjedol. *Irónia. Vec, ktorú mala veľmi rada. Samozrejme, že musel mať dosť. A ona mala dosť z neho. Videla, ako do seba nalieva krčah s vodou. Fakt nechutné, ale smiala sa na tom, no potom zvážnela.* A mimochom, s plnými ústami pred dievčaťom nehovor. Vlastne, pred nikým. Totiž sa to nepatrí. *Povedala to tónom ako Blair Woldorf z Gossip Girl. Nevedela, prečo ju napadol zrovna tento seriál. Bol to jej nejoblúbenejší dokiaľ nešla sem. Ani si neuvedomila, že na televíziu sa nepozerala už skoro 2 roky. Aj tak väčšinou chodievala von. Teraz sa radšej zdrží vnútri v škole a chodí si obhliadať všetky zakryté aj nezakryté kútiky tejto budovy. Mala rada, keď prišla na iné miesta než predtým. Vždy tu niečo také našla a aj ešte nájde. Táto škola má 5 poschodí, čiže má čo prejsť. Teraz sa však nechápavo pozerala na Kennyho.* Ani náhodou. Ty si to všetko, ehm, s prepáčením žrádlo napchal do seba, lenže ten pohľad na teba napchal aj mňa. *Vzdychla si a dopila vodu, ktorú mala naliatu v čaši.*
Návrat hore Goto down
Kenny Stark

Kenny Stark


Počet príspevkov : 67
Join date : 06.05.2013

Kuchyňa školy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa školy   Kuchyňa školy - Stránka 2 I_icon_minitimeSo máj 11, 2013 2:41 pm

Pff ďalšie morálne pravidlo ktoré sa nechce nikomu dodržovať. * Zamumlal. Chcel sa pohnúť no bublanie v žalúdku, v ktorom sa teraz uskutočnovalo xxx možných chemických reakcií.. no radšej to neriskoval. * Hmm, možno som to troška prehnal. * Pozrel sa na horu tanierov a špinavého riadu, * Jak to že.. naplnil? Ako ťa môže napchať niečo, na čo sa len pozeráš ? * Nechápavo nad ňou pokrútil hlavou, pri čom si odchytil jedného zo škriatkov ktorý práve chcel prebehnúť popri ňom niekam ku šporáku či.. čo to bolo. * Uhm zabal mi prosímťa Toto a.. ehm tamto. * Ukazoval na rôzne dobroty s úmyslom si ich zabaliť a schovať pod posteľ. * Maš nejaký nápad teraz ? Typujem že to tu poznáš .. tak .. x krát lepšie než ja. * Uškrnul som sa, po čom som spravil zopár prvých opatrných krokov.
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Počet príspevkov : 555
Join date : 28.01.2013
Age : 24
Bydlisko : Rokfort

Kuchyňa školy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa školy   Kuchyňa školy - Stránka 2 I_icon_minitimeSo máj 11, 2013 3:54 pm

*Bolo jej trocha čudné, že mu má zabaliť jedlo. Ale bol to celkom dobrý nápad. Aspoň bude mať v noci čo jesť.* No proste ma prešla chuť do jedla, ako som sa na teba pozerala. *Zasmiala sa, pri čom naberala do krabičky pečivo, syr a trocha šunky pre seba.* Jasné, že to tu asi poznám trochu lepšie. Poďme teda. *zatvorila krabičku a podala ju Kennymu, aby ju vzal. Vyšla z kuchyne, zamávala škriatkom a pomaly sa vybrala tam, kde chcela Kennyho zaviesť.*
Návrat hore Goto down
Kenny Stark

Kenny Stark


Počet príspevkov : 67
Join date : 06.05.2013

Kuchyňa školy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa školy   Kuchyňa školy - Stránka 2 I_icon_minitimeSo máj 11, 2013 4:24 pm

* Zobral si od nej krabicu a skontroloval jej obsah. Pri tom sa spokojne usmieval a prikyvoval hlavou. * Potom si.. tam.. odtiaľ zober to čo potrebuješ.. jaaa to stihnem zjesť asi ešte dnes. Deň je ešte mladý. * Šepol, po čom sa za Sarah viezol ako taký prívesný vozík. Pohľad mal stáel zaseknutý do krabice a aj keď teraz dojedol, pomaly sa mu zbiehali sliny na to, kedy konečne nastane čas obeda. *
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kuchyňa školy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa školy   Kuchyňa školy - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kuchyňa školy
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: Podzemie-
Prejdi na: