Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vrava, šum, kecy...

Goto down 
+6
Alice Jessica Baldwin
Alison Pierce
Nicki Aria Dobrev
Lia Sulow
Daisy Sophie Alceen
Saorise Aileen Donovan
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimePo september 10, 2012 12:15 pm

Prečo tu nikoho niet ? sad
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeNe september 02, 2012 4:57 pm

No som zvedavý, ako sa to tu rozbehne začiatkom šk. roka. Zatiaľ sa tu točia tí istí ľudia Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSo september 01, 2012 1:13 pm

Teraz do knižnice, žiaci nemajú prístup. Takže sa do knižnice okrem učiteľov nik nedostane. A ty nemusíš byť iba v knižnici. Môžeš hrať aj inde
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Wayet Welson   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSo september 01, 2012 8:59 am

Ja žijem len čakám kým niekto začne RPG v knižnici.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeUt august 21, 2012 8:11 pm

No od zajtra nebudem aktiv asi do konca týždňa, tak dúfam, že to vydržíte. V pondelok môžete očakávať odpove´de na e maily.
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: ---- Zoznamy----   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimePi august 17, 2012 3:50 pm

Prepáčte ,že sem píšem. Ale chcela by som upozorniť ale asi namiesto mňa ste tam pridalo moju sestru myslím do zoznamu žiakov v Bystrohlave. Mne prišiel mail ,že som bola prijatá do Bystrohlavu pod menom Lilly Emma Willenová a setra mala byť prijatá do Bifľomoru pod menom Sára Kathlin Willenová alebo proste nejako takto.... Keby ste mohli opravte to smile Dúfam ,že to bola iba chyba smile heart Ináč už sa teším na školský rok :rendeer: :rendeer: :rendeer:
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt august 15, 2012 2:51 pm

Čo tak učiteľom rozoslať maily, že je potrebné zavesiť učivo na stránky do určitého termínu. Ak tak nespravia budú suspendovaní? Obávam sa, že takéto dlhé čakanie a opakované odkladanie môže mať za následok úbytok žiakov.
Ako som už písal privátne mailom, ak je niečo s čím by som mohol pomôcť, stačí mi napísať PMku.
Teraz mám trošku viac času, tak môžem priložiť ruku k dielu.
Dragotin
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt august 15, 2012 2:12 pm

navštív stránku. Hore je odkaz. tam je všetko. A pravidlá sú tam tiež
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt august 15, 2012 2:10 pm

Ja hrám podonú RPG ale Naruto..Takže ako som pochopil musím byť prijatý aby som mohol začať hrať?
Inak moja otázka smerovala na pravidla.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt august 15, 2012 1:21 pm

Skús svoju otázku trocha uzkejšie zamerať.
Pretože na túto ti môžem odpovedať jedine, že sa tu hrá a píše. Very Happy
Ale nie no keďže rokfort ešte nie je otvorený môže sa hrať v čarodejníckom svete. Alebo nejak tak. No ani neviem kedy si bol pridaný. Asi by si mal počkať kým Niekto nedorobí zoznamy a nepridá ťa.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt august 15, 2012 12:47 pm

Zdravím, chcel by som sa opýtať ako to tu chodí na fore.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt august 08, 2012 11:28 am

Ja za to nemôžem, že učitelia nedodali veci. Ale ja na ostatných podobných hrách na ktorých hrám nikto nie je. Väčšinou si všetci užívajú prázdniny a nezapodievajú sa takýmito vecami. Neboj aj ja sa nudím.
Návrat hore Goto down
Daisy Sophie Alceen

Daisy Sophie Alceen


Počet príspevkov : 1626
Join date : 23.07.2012
Age : 24
Bydlisko : Momentálne-Rokfort

Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeUt august 07, 2012 7:22 pm

No Kedy začne školský rok :| Nudím sa už tu asi všetko čítam po 10 krát ☀
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Wayet Welson   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeNe júl 22, 2012 5:40 pm

Nechce si niekto niekedy zahrať RPG v knižnici ak áno oslovte ma priamo v chate alebo cez PM.Som knihovník! :study: :study:
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: RPG   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt júl 04, 2012 3:12 pm

Nechce si niekto zahrať s profesorkou Herbológie? :flower:
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimePi jún 29, 2012 5:32 pm

ja by som si aj smile smile
inak poslala som ti PM-ku smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimePi jún 29, 2012 5:30 pm

ahooj ľudia,
kto ma nepozná som profesor tých starobylých rún.
Ak máte chuť zahrať si so mnou rpg pokojne ma oslovte aj tu Wink
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeŠt jún 28, 2012 8:29 pm

ľudia, napísala som na do Astronomickej veže príspevok... kto má chuť, pridajte sa Wink smile)
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeŠt jún 28, 2012 7:53 pm

napíšem ti súkromnú správu (hore veľké PM Wink )
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeŠt jún 28, 2012 7:49 pm

Ahojte smile Chce sa spýtať pár vecí, ak sa tu nájde niekto ochotný a osvietený Very Happy
Ako je to s tým pozastavením stránky? Pred pár dňami som bola prijatá ako profesorka Herbológie a teraz neviem, či a a nakedy mám chystať osnovu, učivo...
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeŠt jún 28, 2012 4:49 am

vieš ty si tu ešte veľmi nemal byť Very Happy oficiálne sa sem ľudia majú prihlásiť až po prijatí mailu, ktorý im hovorí, že sú prijatí Very Happy tebe ho pošlem dnes alebo zajtra Wink smile a potom ti dám farbu a všetko s tým smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt máj 30, 2012 8:06 pm

Asi sa mo vyhybaju, lebo ked nakuknem, nikoho nikde Very Happy az teraz na teba smile inak nevies kedy dostanem farbu? Nie ze by biela nebola pekna, ale aj ina by bola Very Happy
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt máj 30, 2012 8:01 pm

v chate sú ľudia väčšinou vždy smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSt máj 30, 2012 7:58 pm

Tu to teda zije... Sleep
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitimeSo apríl 07, 2012 9:10 pm

možno ako chat, akurát že chat je nižšie.. to je jedno
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vrava, šum, kecy...   Vrava, šum, kecy... - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vrava, šum, kecy...
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: NON-RPG-
Prejdi na: