Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je RPG miestnosť, kde sa Všetka RPG hrá.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Rokfort - môj nový domov

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Rokfort - môj nový domov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rokfort - môj nový domov   Rokfort - môj nový domov I_icon_minitimePo jún 10, 2013 2:55 pm

*Kráča do Veľkej Sienie v hlúčiku všetkých nováčikov. Všimne si vedľa seba sympatické dievča.* Ahoj. *pošepne potichu. Dúfa, že aj dievča je také nervózne ako ona. Potom by sa asi cítila zvlášť trápne.* Ako sa voláš? *opýta sa jej. Snaží sa nejako odviazať od toho stresu. O chvíľu bude musieť vystúpiť pred celú školu. Pomoc!*
Návrat hore Goto down
Alexis Sachaminte




Počet príspevkov : 2
Join date : 10.06.2013
Age : 29

Rokfort - môj nový domov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rokfort - môj nový domov   Rokfort - môj nový domov I_icon_minitimePo jún 10, 2013 2:47 pm

*Celá roztrasená vošla do Veľkej siene za ostatnými novými spolužiakmi. Naposledy bola takto nervózna, keď bez vedomia starého otca vykúzlila z jeho prútika kúzlo, z ktorého mala problémy. Teraz však išlo o niečo viac. Z tohto pocitu mala aj radosť. Konečne ju čaká nový začiatok.* Dúfam , že moji rodičia na mňa budú hrdí. *pošepla do priestoru pred sebou...*
Návrat hore Goto down
Saorise Aileen Donovan
Admin
Saorise Aileen Donovan


Počet príspevkov : 496
Join date : 05.04.2012

Rokfort - môj nový domov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rokfort - môj nový domov   Rokfort - môj nový domov I_icon_minitimePo jún 10, 2013 2:46 pm

1) Nepíš to meno s dvojbodkou, všetci vidíme, že to píšeš ty.
2) Priamu reč odlíš farebne. Môžeš sa pozrieť na ostatné príspevky, ako to ľudia robia. Nie je to povinné, ale je to prehladnejšie Wink.
Napíš to ešte raz a potom ti odpíšem Wink.
Návrat hore Goto down
Alexis Sachaminte




Počet príspevkov : 2
Join date : 10.06.2013
Age : 29

Rokfort - môj nový domov Empty
OdoslaťPredmet: Rokfort - môj nový domov   Rokfort - môj nový domov I_icon_minitimePo jún 10, 2013 2:43 pm

Alexis: *Celá roztrasená vošla do Veľkej siene za ostatnými novými spolužiakmi. Naposledy bola takto nervózna, keď bez vedomia starého otca vykúzlila z jeho prútika kúzlo, z ktorého mala problémy. Teraz však išlo o niečo viac. Z tohto pocitu mala aj radosť. Konečne ju čaká nový začiatok.* Dúfam , že moji rodičia na mňa budú hrdí. *pošepla do priestoru pred sebou...*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rokfort - môj nový domov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rokfort - môj nový domov   Rokfort - môj nový domov I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rokfort - môj nový domov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: Miestnosť 3-
Prejdi na: